Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők hogy csinálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Azok a lányok/nők akik feltöltenek egy képet instagramra, szokták nézni a kép alá érkező hozzászólàsokat? Csak mert nem értem, hogy miért nem reagálnak semmit, kérdésekre sem, semmire sem :(

Vagy ne általánosítsak? Hogy van ez?


2016. márc. 24. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire népszerű a lány, és hányan írnak a képéhez...


Nekem is van instagramom, de általában tájképeket, macskás képeket teszek fel, ha valaki kommentel, válaszolok. (Egyébként nem sűrűn szoktak, mert nem vagyok az a tipikus insta-celeb.)

2016. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A nők érzelmi lények, különösen amíg róluk van szó. Szóval számukra nagyon fontos, az egó, a hiúság és az a megnyugtató tudat, hogy sok férfi csorgatja a nyálát rájuk.

Az instagram konkrétan ezt a célt szolgálja, semmi mást az ég világon. Szóvak aki feltalálta ezt pontosan nagyon jól tudta és most lubickol a pénzben amit a női természet keresett neki.

2016. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi a szar az az instagram?
2016. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, az instagramnak rengeteg oldala van, attól függ, kiket követsz :D el se hinnéd hány természetfotós, vagy hobbiművész használja, és milyen sokan követik őket.


Nyilván nem erről lett híres, hanem a magamutogató csajokról, de nem csak őket lehet ám követni.

2016. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor én is csak feleslegesen boostolom az egóját? Mondjuk felrak magáról egy képet. Azt érteném,ha kap 600 de szép vagy tartalmú üzenetet,nem fogja mindenkinek megköszönni, de amikor 3 vagy 4 ember ír össz vissz? Nem tudom, ilyenkor mi játszódik le a csaj fejében.. alapvetően 10/10es..szándékos egónövelés,ha egy ilyen kiírja pl egy selfie alá címnek,hogy " wannabeprettie" ?
2016. márc. 24. 19:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ő valószínűleg az egónövelő kategóriába tartozik. Szerintem hagyd, jobban jársz.
2016. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tűnik beképzeltnek egyáltalán, nem is az a plázacica típus..úgy értem nagyon szép,meg divatos,de nem tűnik olyannak akinek ez az életcélja.. hogy lehet elérni,hogy válaszoljon? Vagy mivel lehet felkelteni az érdeklődését? Legújabban az a "taktikám",hogy a saját nyelvén írok neki(hátha nem érti az angolt olyan jól).. amúgy elég nehéz nyelv, és én semmit nem talultam korábban,de az ember mikre nem képes ugye :)
2016. márc. 24. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát látod, fogalmam sincs. Lehet volt 1-2 rossz tapasztalata az olyanokkal, akik csak kommentelgettek neki, de egyébként tényleg nem tudom, mivel kelthetnéd fel a figyelmét.


Dm-t írtál már neki, vagy csak kommentet?

2016. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak komment..dmet nem akartam, mert az talán túl nyomulós(?).. de face,twitter, insta.. minden létező platformon.. azért sem értem, elvileg olyanok a "vetélytársaim", akik nem tudom mit remélnek..vagy nekik túl nagy az önmbizalmuk,vagy csak tudnak valamit amit én nem? Az egyik pl úgy képzeld el, hogy kövér(ráadásul a zsírosabb fajtából), szemüveges, zsíros a haja(semmi frizura amúgy, egyszerű félhosszú), pattanásos az arca, nem is divatos ruhában van a képen (valami basic pulcsi,amin "látszik hogy hordják"), a fogai sincsenek fehérítve, nem is szabályosak..na ő pl kap tőle választ, ez hogy van??? Ezt nem rosszindulatból írtam, de nem értem..a csaj 10/10es...de mondok mást, női kommentelők is kapnak tőle választ.. az is megfordult a fejemben hogy esetleg leszbi,vagy nettó biszex.. amúgy érdekes még, hogy tipikus "álom" pasit nem láttam a kömmentelők közt..szerinted ez hogy van?
2016. márc. 24. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan írj dm-et, nem hiszem, hogy nyomulásnak venné, nincs vesztenivalód, főleg, ha külföldi :)


Ne agyalj rajta sokat, én azt mondom. Nem tudom, mi alapján írogat vissza az embereknek, de ha tényleg soha semmilyen választ nem kapsz, akkor hagyd a fenében, csak magadnak ártasz :D

2016. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!