Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés
Amikor jönnek szembe az utcán és már közel vannak, akkor előveszik gyorsan a mobiljukat. Nem szoktam bámulni, úgyhogy az kizárt, hogy azért. Általában csak egy pillanatra szoktam ránézni arra, aki szembe jön, de ez feltűnt. Lehet, hogy régebb is volt csak nem vettem észre.

2015. márc. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod, tényleg így van, én is ezt csinálom :/ De csak akkor, ha a srác, aki szembe jön, az bejön( kinézetre) És azért csinálom/csináljuk, mert zavarban vagyunk, mert ezek szerint cuki vagy:) Bár én magamból indulok ki, azért kérdezz meg más lányt is :) 19/l
2015. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Haha en is ezert:D Mert bejon a srac :D De nalam pl. ez nem is tudatos

16L

2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elővenni csak úgy a telefonomat, sem mást. Ha tetszek, ha nem: megyek tovább, esetleg egy mosoly.
2015. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem csináltam ilyet, úgyhogy nem tudhatom.:D Simán megnézegetem magamnak a szembejövő srácot, ha tetszik.
2015. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!