Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell? Nagyon ciki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell? Nagyon ciki a dolog? Eszre fogja venni?

Figyelt kérdés
Van egy kis problemam. 23eves vagyok es meg mindig nem smaroltam csak sima szajra csok volt eddig minden csajommal. Nem vagyok szuz se volt mar 3baratnom is de soha mertem veluk smarolni mertfeltem h ego lesz h nem tudok. Kerlek titetek h irjatok le h hogyan is kell smarolni. Es ne ezzel gyertek h ez osztom es rogton menno fog. Nem merek smarolni mindig csak csokot adok es mar volt bnoim is furcsanak tartottak. Randizgatok egy lannyal kezd komolyra fordulni a dolog. Nem szeretnek leegni elotte de viszont igy nem merem meg csokolni rendesen mert azt se tudom h mit csinaljak. Mit csokolozik jol valaki??? Kerlek titetekt irjatok le hogyan is kell csinalni pontosan. Tudom ez irto gaz de igaz. Massal nincs baj mert voltam mar egyutt lannyal de ezt vmiert soha nem mertem.
2016. márc. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mit csináltál a csajokkal? Nem értem hogy pánikolhat valaki 3 barátnő után... Vagy ők még az oviban voltak? :D
2016. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lágyan cirógasd az ajkaiddal az ajkait, aztán finoman nyál meg az ajkait, ki fogja nyitni a száját, és akkor a nyelveddel simogasd meg a nyelvét. Innen pedig majd magától alakul;)
2016. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Tulajdonképpen leegyszerűsítve a nyelvedet beledugod az ő szájába és a nyelvetekkel köröztök. Nyilván nem úgy, hogy a másik torkáig ledugod a nyelved, és lehet játékosan is.

Pl abbahagyod kicsit, megnyalod a száját, finoman az ajkába harapsz, megszívod, ezeket mind óvatosan, és látod, hogy mire lesz vevő mire nem. Remélem ez segített valamennyit. De ne aggódj, biztos menni fog, csak figyelj oda a lányra, hogy mit élvez, mit nem.

2016. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy azt kell írnom, de ha egy sráccal nem jó a smárolás még az jobb szitu, mintha azt mondja hogy eddig voltam barátnői, csak nem mert velük smárolni!

Ha valakivel először smárolsz az mindig fura, mert még nem tudjátok hogy csinálja a másik, de pont ettől lesz izgalmas. Ha félsz a nyelvedet használni akkor lassan csókolj, harapdáld az ajkaddal az ajkait, és utána jövhet a nyelv :D ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2016. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp smárol, felhozhatod, hogy muassa meg, hogyan szereti. Érzékien összeérintitek a szátokat, ő megmutatja, te pedig figyelsz. Az én pasimnak előttem sok nője volt, de volt 1-2 dolog, amit nem szerettem, ha csinált, összeszoktunk ilyen téren is, jeleztem neki, hogy mi tetszik és mi nem. :)
2016. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább írok két rossz példát, ha azokat nem csinálod, akkor szinte biztos, hogy jó lesz. Más rosszat még nem tapasztaltam, de ezek jajj rettenetesen rosszak voltak.


Az egyik kezdő srác, ő úgy gondolta, hogyha teljesen nagyra nyitja a száját és úgy tartja, na az majd jó lesz. Kb az államtól az orromig próbálta bekapni a fejem és mive nem csukta össze a száját, kifolyt a nyála. Gusztustalan érzés volt. Azért utána ő is belejött amúgy. De ez elég kellemetlen volt. Ehelyett inkább csukott szájjal kezdd és szépen fokozatosan. Nem kell egy nyelv + egy ajak méretnél nagyobbra nyitni a szádat, nem kell az egész száját bekapnod. Vagy az alsó vagy a felső ajkát és a nyelvét bőven elég.


A másik rettenet egy tapasztaltabb srác volt, ő azt hitte hogy a nyelve propeller és megpróbált felszállni vagy én nem tudom, de másodpercenként 5-10x simán körbement a nyelve... Brrr.... Az nem valami élvezhető. Mármint el tudom képzelni, hogy pont van, akinek így jó, de elsőre ne így próbáld. Szép lassan, szenvedélyesen, azzal nagyon nem fogsz mellélőni.


Ha ezeket nem csinálod és a torkát sem próbálod megkóstolni, akkor nem igazán tudod elrontani.

2016. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!