Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek ilyen pasival? Esetleg ciki ez a dolog, esélytelen? Elítélnétek emiatt?

Figyelt kérdés
Egy férfi 28 éves és még nem feküdt le nővel vagyis még szűz.Nem azért mert nem volt még barátnője,csak azért mert nem arra hajt hogy csak lefektessen egy csajt,kihasználjon.Nem találta még meg azt a lányt akinél úgy érezte volna hogy itt az ideje.Hiába voltak barátnői de ha a lány nem akarta hogy lefeküdjenek akkor ő sem erőltette a dolgot.Nem szextárgyként tekintett a barátnőire illetve nem csak a szexet látja egy nőben.
2014. jún. 2. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ítélném el.
2014. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem , egyáltalán! (Én is többe néztem a Nőt, mint a szexet! Nem az motivált! Arra találtam olyat...F/60
2014. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sándorjános ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, de van az a kompromisszum, vagy ismeretség, amikor már egy nő még ha titokban is, vagy tudat alatt, de vágyja, hogy "na mikor közelít már meg úgy." Biztos volt olyan pillanata már, hogy a nő várta, hogy legyen valami, de ő a tisztesség nevében nem erőltette a dolgot, de megjegyezhetné, hogy a férfinak kell lépni. A férfiakat cselekvésre, elhatározásra nevelik csajozás terén a nőket meg inkább óvatosságra, vagy jó döntések meghozására, ilyen szemszögből tekintve a dologra elvárandó lenne, hogy ő kezdeményezze azt. Az viszont becsülendő, hogy ő nem minden héten más ágyában típus, én is ilyen vagyok.
2014. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hánynom kell ettől hogy 'elítélnétek, szerintetek ciki?'. Kit érdekel más mit gondol, ha ilyen dologról van szó? De most nem? Pont nem mást fogok megkérdezni, hogy kivel jöjjek össze, nem az a lényeg, hogy másnak tetszik-e.
2014. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem ítélném el, cikinek se tartanám, és esélytelen sem lenne. nyilván nem ezzel kezdi az ismertséget, hogy az első randin bevágja, hahó, én még szűz vagyok.

ettől függetlenül viszont az én szememben hátrány ez a totojászás, én a férfitól elvárom azt is, hogy minden szempontból férfi legyen, így ebben a kérdésben is, ami azt jelenti, hogy egy bizonyos udvariassági várakozás után bepróbálkozik. ha nem tenné, én esnék kétségbe, hogy nem tetszem neki, mint nő, és valószínűleg ez miatt, na meg azért, mert nekem a szex a kapcsolatban egy elég központi fogalom, lelépnék. nyilván nem a hozzám hasonlókkal kell kezdened, mert vannak sokan rajtam kívül a huszonéves társadalomban olyanok, akik szívesen várnak 1-2 hétnél tovább a szexszel. én nem olyan vagyok. de attól még semmi negatívum nincs abban, ahogy eddig élted az életed, pusztán a megfelelő lányt kell hozzá megtalálnod. ennyi. :)

2014. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el meg semmi,de aki nem akart vele lefeküdni az valószínűleg azért,mert nem volt vele kémia.Remélem megtalálja azt, akivel kölcsönös vonzalom lesz és felnőttként tudni fogják, hogy nyugodtan szexelhetnek.
2014. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vltolyan kapcsolatom hogy jartam egy lanykaval..aztan mar az elejen kikototte hogy jo vagyok nala es le is fekudne velem de azert nem akar lefekudni velem mert eddig minden fiuval lefkud aznap vagy masnap es mind ott hagyagyta..na jartam vele meg egy darabig es elmondtam neki hogy az a baj hogy rosszul kozeliti meg adolgot..egyik fiu sem varja el hogy azonnal le kell fekudni az csak egy szerves resze a dolognak de nem surgos.. Azok akikkel azonnal lefekudt azok megkaptak a csemeget es utanna nem volt erdekes a dolog tovabb nem volt challenge es az is hozza jarult hogy pont az nem kell senkinek aki akar egy tartalmas kapcsolatot hogy rajojjon hogy na ez is egy olcso csaj aki elsore azt mondjak ulj le es azonnal lefekszik az ilyen nem jo mert ha csak nem uriteni akar a fiu nem fog sokaig menni ha ertekrendben nezi a ures tartalom mentes csajt..lassan en is ott hagytam mert tenyleg semmi nem volt ami megfogott volna es nem azert mert dugtunk vagy nem ..Szoaval egy a lenyeg hogy ragadjon a belyeg mert ha nem ragad a belyeg akkor lemarad a lenyeg..vagyis ha koran dugnak akkor ures a kapcsolat es nem kell semmi utanna..ilyen egyszeru!
2014. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!