Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mutatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mutatnátok képeket csúnya férfiakról?

Figyelt kérdés
Nem extrém csúnyákra gondolok, nem is igénytelenekre, hanem olyanokra, akikhez hasonlókat nap mint nap láttok az utcán, és azt mondjátok rájuk magatokban, hogy na, ez jó ronda.
2016. márc. 25. 16:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
2016. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Mr Gold tök szexi :)
2016. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a kifejezetten ronda pasi (a saját korosztályomban) viszonylag ritka. Azoknak is jó része azért ronda, mert igénytelen/büdös/elhanyagolt stb.

Elég kevés olyan srácot látok az utcán, aki bár ápolt, mégis annyira szerencsétlen arcberendezéssel rendelkezik, hogy azt gondolom magamban, "jaj szegény, de csúnya".

Megjegyzem, annak a pár srácnak éppen van barátnője, akikről ezt gondolom:D

2016. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Hát van egy pár. :D Nem árulok el titkot azzal, hogy jóképűt nehezebben tudnék mutatni.

Nekem elég randa és unszimpi is:

[link]

:D

[link]

Nekem ez a zsidós beütés is nagyon kellemetlen ránézésre:

[link]

Pszichiáternek tetszik, na de férfinak :D :

[link]

Itt a baloldali a gáz XD sose tudom a nevüket:

[link]

...

Kérésre tudok még válogatni bőven. :D

2016. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bebizonyosodott, hogy a nők teljesen átlagos, sőt, néha átlag feletti külsejű férfiakat is csúnyának tartanak. Akkor azt hiszem, mi, akik valóban csúnyák vagyunk, tényleg nem sok mindenben reménykedhetünk.
2016. márc. 26. 08:02
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

"Bebizonyosodott, hogy a nők teljesen átlagos, sőt, néha átlag feletti külsejű férfiakat is csúnyának tartanak."


És mivel is bizonyítottad ezt be? Mégis hogy tudod bebizonyítani, hogy egy férfi átlagos/átlag feletti, ahogy te gondolod, és nem átlag alatti, ahogy a válaszadó gondolja?


A szépség/rondaság szubjektív.

2016. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem trollkodok, de én minden nő szemében rondának számìtok. És nem önsajnáltatásból ìrtam le ezt, hanem csak puszta tényt ìrtam le.
2016. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
2016. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

#18


Na látom megjött a MCF (Magyar Cionista Front) is. Üdvözöljük barátságos kipa-lengetéssel.

2016. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19


[link]

2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!