Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent nőként kiteljesedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Tartozni valakihez, valakinek gyereket szülni, kevesebbet keresni, mint a férfiak, beteljesíteni a női princípiumot.


24/N

2016. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
#1 :D
2016. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen ugyanaz, amit az első írt. Csak azzal kiegészítve, hogy hálás mosollyal minden nap meleg étellel hazavárni valakit.
2016. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem semmit, faszi vagyok.Remélem segítettem. :)
2016. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a "kiteljesedes" csak egy túlidealizált fogalom, ami azt sugallja, hogy csak az életem egy pontjától számítok, addig szinte nem is számítok. És ezt a pontot természetesen a társadalom határozza meg, mert miért ne.

De első válaszoló fricskáját, zöld kézzel jutalmaztam. :D

2016. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nálam főleg azt jelenti, hogy szülök minimum 3 gyereket Kövér Lászlónak, majd rendes adófizető állampolgárokat nevelek belőlük.
2016. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Számomra az h rozmárbajszú utódokat készítek (ha lány, akkor is) és igaz magyarokat nevelek belőlük, akik vak komondorokat vesznek magunkhoz vasárnaponként, s nárciszokat ápolgatnak kacagva a kertjükben.
2016. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 válasz nagyon tetszett (véletlenül kéket nyomtam sajnos a zöld helyett, ezért elnézést), csak még hozzátenném hogy nem is akárhogy, hanem NŐKÉNT kell kiteljesedni, ami nekem nagyon azt sugallja, hogy olyan dolgokat kell csinálni hozzá, amit a társadalom a nőktől elvár.
2016. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fúúú

Hát nem a gyerekszülés, nemár, h valakit megszüljek csak azért h ÉN kiteljesedjek, főleg 153 MILLIÓ árva gyermekkel, vicc

haters gonna hate hate hate, but i dont care :)

2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra azt jelenti, hogy egyszerre sikeres vagyok a szakmámban és a családi életemben egyaránt. Én ezt úgy képzelem, hogy lehetőségeimhez képest segítsek beteg embertársaimnak meggyógyulni, valamint egy szerető, normális értékrenddel rendelkező , intelliegens férjemet boldoggá teszem, (természetesen ő is engem) és egymást kiegészítve neveljük szeretetben 2 gyermekünket.:)
2016. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!