Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35-40 év körüli nők, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 év körüli nők, mit csinálnátok/gondolnátok, ha nálatok egy 15-20 évvel fiatalabb srác, elkezdene nektek udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

1. ezek szerint jól nézek ki

2. anyukát keres

3. nincs benne elég kurázsi, hogy korabelit szerezzen

4. baszni akar és tőlem tanulni, hogy később vagány legyen másoknál

2016. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2-es

ÉS amúgy ezek közül neked melyik probléma?

2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 1-es :)
2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

általában enyhén domináns férfi mellett érzem jól magam, és nem szívesen pátyolgatok senkit állandó jelleggel. úgy érezném, hogy valamiképp én szolgáltatok neki, nem vagyunk egyenrangúak.


ne érts félre, beszélgetni más. tisztelem a jóval fiatalabbak véleményét is.


1


én is kíváncsi lennék első kézből, egy ilyen fiatal srác mit keres elsősorban bennünk. egyszer valakinek válaszoltam itt, aki szintén udvarlás címszóval tette fel a kérdést, erre kiderült, hogy csak szexet akart. ez nem társkereső kérdés volt, csak tanácsot kért.

2016. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag sok nálam idősebb nővel volt kapcsolatom. Anno ez azért jött be, mert a szexen kívüli idő is jó tudott lenni velük. A kialakult, önálló személyiség és a rózsaszín köd hiánya csodákat tud tenni a nőkkel.

A másik dolog, amiért egyszerűen bevált, hogy már messze nem kérették magukat, nem fintorogtak, csak hagyták, hogy tegyem, amit tenni akarok velük. Tudták önfeledten élvezni. Igen, ez a jó szó, mert főleg a 25 alattiak képtelenek sztem az önfeledtségre.

Ja, meg tapasztalatnak sem utolsók.

2016. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nincs benne semmi rossz :) Bennem van elég kurázsi és volt is már komoly kapcsolatom korombeli lánnyal. Mégis mikor megismertem több mint egy éve a kedvesemet, aki 20 évvel idősebb..nem kellett más,Őt akartam. Kialakult,azóta is jó minden :)

22/f

2016. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.Van már gyerekem.

2.Csak egy újabb strigula lenne.

41/N

2016. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy óde kár hogy igazságtalan a világ, csak híres és gazdag nők mellett maradnak meg a fiatalemberek.


Ezért aztán bele sem mennék.

2016. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én speciel kultúráltam elküldeném az illetőt. Keressen magának korabelit!
2016. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!