Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ha megtudnátok, hogy egy srác, akinek tetszetek és talán fordítva is megvan, beszélne rólatok mással/másokkal?

Figyelt kérdés

Körülbelül 15-20 személlyel beszélem ki. Soha sem mondtam rá rosszat. Viszont a beszélgetésünk egy részét sok mindenkinek megmutattam. Régen mondta, hogy a legjobb barátok vagyunk, de már utalt arra, hogy szerelmes belém.


Tudom, nem jó ilyet tenni, de egyszerűen nagyon nem vagyok biztos magamban, ha udvarlásról van szó. Pláne akkor nem, ha tényleg szerelmes is vagyok a lányba és nem csak fellángolás van. Szóval egyedül kb. életképtelen vagyok, mert nem tudom, hogy mennyire jó az, amit kitalálok.



2015. ápr. 21. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kinek meséltél róla? és a lánynak miért nem mondod el?
2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány barátaimnak (és egy fiú zenésztársamnak), akikben megbízom. És nem tudok megbízni olyan könnyen az emberekben. Azért nem mondom el, mert 1.:a szülei miatt nem tudunk beszélni 2.:félek, hogy ha megtudná, akkor rosszul esne neki. Pedig csak azért csinálom, mert fontos nekem.
2015. ápr. 21. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
miért esne neki rosszul? nem értem
2015. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én nem szeretem, ha kibeszélnek engem. Akár jót, akár rosszat mondanak. Kellemetlenül érzem magamat olyankor.
2015. ápr. 21. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
szereted a lányt,mond el amig még megteheted,mert bánni fogod ,egy egész életeden át
2015. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mit szólna hozzá?
2015. ápr. 21. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülne,és te is megnyugodnál
2015. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!