Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik megszólitás tetszene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megszólitás tetszene? 1. Istennő 2. Hercegnő 3. Nyuszifül 4. Drágám 5. Babyke 6. Asszony 7. Hé te 8. a keresztneveden

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

8. Ha csak ezek közül lehet választani.


20N

2016. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hercegnő :)
2016. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
1,5,6,7 semmiképpen - menekülnék, amint lehet. 2 attól függ hogy hogyan kívánod használni - kettesben, aranyosan még elmegy, de nyilvánosan, vagy az 1. színonímájaként, ezzel mintegy alárendelt szerepet beismerve megint csak felejtős. 4-et inkább házasok mondogatják, ezért fura, de 1x-1x elmegy. 3-ra azt tudom mondani, hogy a "Nyuszifül" az nekem fura, simán "Nyuszi" viszont szerintem aranyos. A keresztnév meg olyan fantáziátlan, esetleg valami különleges becézés jöhet szóba.
2016. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
" Hé te! "
2016. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok nő, de engem a bohóc, életképtelen, fertelem, szörnyeteg, görény, redva, retek, féreg, patkány, nyomorult, csíra, nyomott, kretén, csicska, szutyok, jelzőkkel szoktak illetni. Néhányat megkaptam már ezek közül, szemtől szembe is. Az emberekre gyakorolt benyomásom nem mondható túlságosan pozitívnak, elvégre volt, aki a "sertés édesanyámba" kívánt volna visszalapátolni.


Ezt a sok kedvességet, csak és kizárólag az alacsonyságom, a gebe testalkatom és a turcsi orromnak köszönhetem. Egy oposszum kedves állat is lehet, ha ez az ábrázat nem egy emberről köszönt vissza.


Ezek után az általad felsoroltak közül bármelyiket szívesen elfogadnám férfiként is. Ez egy kicsit túlzás, egy férfi nem olyan mint én, de hímnemű vagyok.


30 fekete öves fertelem F

2016. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után az általad felsoroltak közül bármelyiket szívesen elfogadnám férfiként is."


"Istennő, hercegnő, asszony..."


Ötös, őszinte részvétem.

2016. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A 7. helyzetfüggő, a többi mind jöhet :)

Volt egy srác, egy barát, aki a legváltozatosabb módokon szólított, nagyon szerettem. Mondjuk oroszlán vagyok, szóval imádom a bókokat, mindig jöhet :D

Pl. Istennőm, hercegnőm, úrnőm, szívek/szívem úrnője, szilaj amazonom, virágom, virágszálam, rózsám, ékkövem (gyémánt, ragyogó rubinom/smaragdom...), zafír szemű..., selyem bőrű..., illatos violám, angyalom, bijou (legtöbbször így, ennek meg is van a története, és mivel szoktam írni, ha egyszer kiadnák a verseimet/írásaimat művésznévnek is ezt választanám) stb., most ennyi jutott eszembe. Más lehet futva menekülne ha valaki így szólítaná, lehet volna, akitől én is túlzásnak érezném, de tőle nagyon jól esett ez a fajta kedveskedés. :3

2016. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Amúgy arra én is kívámcsi lennék,hogy a nők hogyan értékelik,amikor valaki kedveseket mond,ír neki?

Na majd erről lehet kiírok estefelé egy kérdést..oopsy,spoiler ^^

2016. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nálam a 2,3,4,5,8
2016. márc. 27. 12:46
 10/24 anonim ***** válasza:
5-ös. Engedd meg, hogy javítsak az átlagon. Bár nem látlak, nem tudom tényleg oposszum arcod van-e, mennyire vagy alacsony, vagy nem szép. De hé, embör, fel a fejjel! Ne lógasd az orrod, az csak ront a helyzeten, ha még mélabús is vagy mellé. Ne legyél bunkó és komor, megkeseredett, én hiszem, hogy belül, valahol nagyon mélyen, legbelül, egy kedves, cuki, szeretni való mókuspofi vagy, egy jópofa, életerős, életszerő igazi kis kandúr. ;)
2016. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!