Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lámnyok-Nők! Nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lámnyok-Nők! Nektek bejön a Farm műsorból Attila?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 28. 19:13
 1/9 A kérdező kommentje:
*Lányok
2016. márc. 28. 19:15
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ebben azért egyet értek vele "A punci jó! :)"
2016. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2016. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

külsőre nem mondanám,hogy rossz. a szeme pl szép.

de akkora egy bunkó, hogy el nem bírnám viselni.

2016. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
ez ki a mubraner?
2016. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem! Nekem a Gergő meg a Norbi szimpatikus. A viselkedése alapján, meg külsőre is. :-)
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, nem nézem azt a szennyet, ami a tv-ben van.

Múltkor volt egy ilyen kérdés, csak akkor valami Dani volt a téma, nem?

2016. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Mindig csalódom az emberiségben. Azt hittem ha lecseng a tahóvilág akkor végre vége ezeknek a szaroknak és az emberek értelmesebb irányba haladnak majd. Hát nem. Szomorú ez a világ így kívülállóként. 10 éve látom/hallom ezt a sok szart, megpróbáltam nézni annak idején, de hihetetlenül nem kötött le, a szereplők prosztók voltak, és az egészről áradt valami istentelenen "mekkora kamu ez" érzés.


Remélem eljön a nap mikor nem a TV fog uralkodni az emberek elméjén, hanem fordítva. Emberek, kezdjetek gondolkodni! És ne azon hogy most a "Farm Torgyánjózsi" vagy a "Farm Ernő" esik-e ki vagy kinek nagyobb a farka.

2016. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon érdekes egyéniség, valószínűleg szeret hiánya van,és ahelyett, hogy kedvesen közeledne az emberekhez ezt a furcsa magatartást veszi fel.Azon már megsértődik, amit a többiek reagálnak. Ha énekesként maradhatott volna a pályán, akkor lehet, hogy megtalálná önmagát. Ő legalább hűséges volt a szerelméhez.
2016. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!