Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis egy ilyen palfordulas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy ilyen palfordulas?

Figyelt kérdés

Tavaly nyarig eleg szeleburdi eletet eltem, csak mentem amerre hivtak, senkihez nem kellett alkalmazkodnom.

Vegigbuliztam a szüneteket, hetvegeket, neha hetköznap is, csak a barataim voltak meg nehany hebe-hoba összeszedett ember, akikkel par ejszakanal több ideig nem akartam foglalkozni. Az iskolaban, munkaban ugyan ugy jol teljesitettem, mint most, de valahogy megse elegitett ki.

Nem is gondolkoztam olyan jövön, hogy csalad vagy barmi, csak el akartam menni messze messze meg messzebb, hogy egyedül probalkozzak.

Aztan visszatert egy ismerösöm regröl, akit mar szinte el is felejtettem, es elkezdtünk talalkozgatni. Ebböl bontakozott ki az, ami most van, hogy elkepesztöen ragaszkodok valakihez.

Ilyet kiskorom ota nem tapasztaltam, tudni kell, nagyon apas voltam, tehat egy erös, stabil ferfit kerestem, tudat alatt.

Most, hogy megvan, sok regi baratom eltünt, amit nem feltetlenül banok.

Neha gondolok arra, hogy mi lenne velem most egyedül, de a következö gondolatom mar az, hogy mit fözzek a baratomnak legközelebb, vagy hogyan nevezhetnenk a gyerekeinket es milyen lenne majd a közös fürdöszobank.

Nem fog vissza semmiben, tehat ugyan ugy jarok bulizni, legfejjebb ö is jön, ettöl függetlenül.

Egeszseges ez?

18L



2016. márc. 28. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiléptél a tinikorból,ugyhogy egézséges. De azért ne kapkodjatok. Élvezd a kapcsolatot.

N24

2016. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

Hát kb ez "az élet rendje" - ha nem hiányzik, az ami eddig töltötte ki az idődet, eléggé buta dolog volna magadra erőltetni... meg nem is menne már.


(én meg 30 éves koromig esküdöztem, hogy nem kell nekem gyerek... most 4van :) )

2016. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!