Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy én már nem akarok bulizni?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 27 éves vagyok, nő. Én már olyan 16 éves korom körül elkezdtem bulizni, fiúzni, minden hétvégén jártunk valahova bulizni, de ezt szó szerint kell érteni. Ittam, cigiztem, minden mást is csináltam. De mostanra eljutottam oda olyan két három éve, hogy borzalmas érzés nekem elmenni egy ilyen buliba. Mintha a fogamat húznák, sőt, inkább szívesebben vagyok otthon a párommal, egyszerűen nincs kedvem bulizni. De nem jelenti azt, hogy mást sem csinálnék. Minden más programot szívesen csinálok. De a táncolás meg partizás egyszerűen nem megy. Szorongok ha ott vagyok, rosszul érzem magam. Mintha 180 fokos fordulatot vett volna a személyiségem. Ez számomra nagyon furcsa. A párom viszont még ebbe van. 37 évesen. Próbálom elfogadni, hogy neki kell a bulizás, ő minden hétvégén akar menni inni, néha elmegyek vele, néha otthonmaradok inkább egyedül. Próbálom arrafelé terelni őt, hogy neki se legyen már ez létszükséglet. De néha belegondolok, hogy gond ez hogy 27 évesen én ezt a bulizás dolgot visszataszítónak tartom? Egyszerűen nem tudom jólérezni magam egy buliban. Pedig pár éve még....
2016. márc. 21. 08:10
1 2
 1/11 PearlDiver ***** válasza:

Nem kötelességed élvezni a bulizást :)

Én sem vagyok oda érte, pláne ha a társaság nagy része ismeretlen. Nyugodtan szocializálódj úgy, ahogy szeretnél.

Nem kell a pároddal mindenhová együtt menjetek.

26F

2016. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Kiégtél, ennyi...
2016. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, nálam is ez van pár éve, mostanra számomra az a bulizás, ha haverokkal összeröffenünk egy egy közös ebédre és sziesztára, ha olyan az idő, egy egy bográcsozásra, grillezéare...

Azt figyeltem meg, hogy sajnos a legtöbb olyan ember mint én (tehetősebbek) mind ilyenek vagyunk, a lepukkant, gyári munkánám megragadt alkoholisták maradnak meg az ivós éjszakai partyknál 30 felett is...

Én nem is tehetem meg, hogy éjszaka bulizgassak, egyrészt a gyereket is nevelni kell, másrészt a munkám miatt sem engedhetem meg magamnak ezt a lazaságot.

33/f

2016. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem gond, ha a párommal nem vagyunk ebben egy hullámhosszon? Kicsit félek attól, hogy akkor is ilyen lesz, ha majd gyerekünk lesz...
2016. márc. 21. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 5 év alatt lecsengett a bulizós korszak, 14 évesen kezdtem bulizni járni, 16, 17 évesen volt a csúcspontom és 20 évesen ott vagyok, hogy a fejemben elképzelt hú de hatalmas buli a valóságban mindig egy kalap szarr, szóval már inkább nem is erőltetem magamra. Néha egy kocsmázás a csajokkal jól esik, de abszolút kiéltem magamat. Szerintem számomra ez még kellemetlen, hogy így ellustultam a bulizáshoz, de 27 évesen azért ez már inkább érthető, semmint gáz. :)
2016. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Hamarabb is megjöhetett volna az eszed! Illetve jobb lett volna ha 16 évesen el sem megy...
2016. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

nem élvezed a húgyszagú sört, és a részegek büfögését, meg a szar zenét?


mi van veled? megőrültél?

2016. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem el se kezdődött a bulizós korszakom már lecsengett... Én már 16 éves koromban sem szerettem, sokkal inkább vettem részt zártkörű kisebb rendezvényeken, sportolásokon.
2016. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,változnak az emberek,ez teljesen természetes.Én 23 évesen éreztem ezt.18-22 éves koromig jártam "bulizgatni",bár legtöbbször beülős helyeken taliztam az akkori haverokkal,barátokkal.Most meg nagyon nagyon ritkán tudok eljutni 1 koncertre,melóm miatt,de nem baj :)
2016. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Elmész bulizni és körülbelül 16 évesek tombolnak, nekem sincs kedvem hozzájuk.

A párod mit keres 37 évesen egy szórakozóhelyen minden hétvégén? Elég infantilis viselkedésnek tűnik.

2016. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!