Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A párom jelenleg munkanélküli, rengeteg melója volt már mióta ismerem, váltogatja őket, de tény hogy az ő végzettségével nehéz lenne igazán jó helyet találni. Én stabil helyen vagyok, jó fizetésért. Nem mondom hogy luxusban élünk, de amire kell, futja. Az ára a rengeteg munka, sokszor hétvégén is. És aztán otthon kapom a hisztit, hogy nem vagyunk együtt eleget, meg ő unatkozik. Azt mondja, neki nem fontos a pénz, de nekem igen, ill. akkor nem nyafog ő sem, amikor mutatom hogy már nem sokára törlesztjük a lakásunk. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani? Belefáradtam abba, hogy elnézést kérjek amiért kettőnk helyett dolgozok.
2016. márc. 29. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ezt hívják úgy, hogy férfisors...
2016. márc. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, Te vagy a pasi. Hat, ha az nem termeszetes a parodnak, h vagy dolgozzon o is, vagy ne nyafogjon a keves egyuttlet miatt, amikor kettotok helyett Te dolgozol, akkor sajnos eleg gaz ertekrendje van a csajnak, es ezt Neked kell elfogadnond, m Te valasztottad. Megbeszelheted vele a dolgokat, de ha nem veszi eszre magat, akkor vagy elfogadod a szitut, vagy lepsz es valasztasz olyan not, akinel termeszetes az, h mindketten dolgoznak, vagy ha csak az egyik dolgozik, akkor a masik elfogadja, h a penz aldozattal jar.
2016. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!