Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól kezelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól kezelni egy ilyen helyzetet? Melegek, megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Adott egy heteró srác, nevezzük H-nak, egy meleg srác, nevezzük M-nek, és a meleg srác húga, legyen mondjuk L.

M szerelmes H-ba, de H és L tetszenek egymásnak. Ha H és L összejönnének, M-nek nagyon rosszul esne, nagyon kínos lenne a párnak így az együttlét? Pl amikor H megy L-hez, ott alszik, stb, közben a másik szobában ott van M...

Melegek, megsértődnétek?



2015. ápr. 8. 15:39
 1/7 CptTomato ***** válasza:
84%

Ki nem tojja le ... a srác nem meleg ... nem tehet róla.

M meg szedje össze magát és ne rinyáljon... ez van.

2015. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért kellett ezt a kérdést kódnevekkel bonyolítani.


De hogy a kérdésre válaszoljak. Rosszul fog esni a srácnak, nem kell előtte látványosan nylni falni a másikat. Ennyiben ki is merül az, hogy mit tehettek és mit kell tenni. Néha vannak ilyen furcsa helyzetek. Ilyenkor annak a félnek kell elfogadnia a dolgokat amelyiknek viszonzatlan marad a szerelme. A srác majd túlteszi magát rajta.

2015. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 István000 ***** válasza:
86%

Picit talán rosszul esne, de biztosan nem sértődnék meg. Azt csinál, amit akar.


Találnék másik srácot helyette. :D


22 M

2015. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem bonyolítottam, így egyszerűbb és rövidebb volt, mintha folyton kiírkáltam volna, hogy meleg srác, hetero srác, a meleg srác húga, stb.

M, mint meleg, H mint hetero, L mint lány, én így egyszerűbbnek láttam.

2015. ápr. 8. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es :)
2015. ápr. 8. 16:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nehezen, mert lány vagyok.
2015. ápr. 8. 16:39
 7/7 István000 ***** válasza:
88%

Szívesen.


#7!

A tesója meleg, nem ő akar összejönni meleg fiúval.

A hozzád hasonlóak az állatok. ;)

heteróként is lehetsz Aidses. El kaphatod barátnődtől, utcalánytól...

Összejössz olyan lánnyal aki szűznek állítja be magát, közben átment rajta a fél város. Észre sem veszed és elkaptad a hepB-t, szifiliszt, kankót... :P


A meleg barátaim java része egészséges, ahogyan én is. :)

2015. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!