Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen nemű babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen nemű babát szeretnétek jobban?

Figyelt kérdés

Persze,tudom hogy ez nem számít.Hanem az a fontos hogy egészséges legyen.

De mégis egy lánynak vagy fiúnak örülnétek jobban?:-)



2016. márc. 29. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Librális válasz: "majd eldönti ha felnő"


Amúgy én személyesen semmilyet, mert nem szeretnék gyereket. Ezzel teszem neki a legjobbat.

2016. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párommal beszélgettünk már a gyerek válalásról és azt vettem észre,hogy örülne mindkettõnek de kislányt jobban szeretne :)
2016. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Először egy fiút aztán egy lányt minimum 4 év korkülönbséggel, nekem is van húgom és szerintem tök jól működik, most 16 éves és közöltem vele, hogy mehet bulizni, de csörögjön rám, hogy hol van és hazaviszem, ha kell megveszem a piát is, de kulturáltan igyanak és szerintem ez így rendben van, manapság már úgyis mindenki iszik meg cigizik, felesleges tiltani, de azért szeretek rá vigyázni és tudja, hogy nem mondom el anyáknak, aludhat is nálam ha részeg, szóval teljesen ideális, szeretném, ha majd egyszer az én gyerekeim is ilyenek lennének.
2016. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn mindig lányt szerettem volna anno.Kèt fiam lett😊
2016. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én párom mindkettőt akar. Először kislányt mondott, de mostmár mintha a fiú felé húzna.
2016. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mind1 csak egészséges legyen...meg fiú :D
2016. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!