Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevésbé orulnetek azonos nemű...

Kevésbé orulnetek azonos nemű testvérnek? Melyiknek orulnetek a lelketek melyen jobban? 2 fiú vagy 2 lány?

Figyelt kérdés

Sokan( különösen az átlag, akik két gyerneknel nem vállalnak tobbet) úgy szeretnek, hogy különböző neműek legyenek a gyerekek.

De mi a tapasztalat nálatok, ismerősök körében, ha azonos neműek a gyerekek? Melyiknek van jobban hianyerzete, ha van?

Csak kíváncsiság.:) Nekem két fiam van, szeretnenk meg egy babat, és megint örülnek fiúnak is, nem lenne hiányérzetem. Viszont azt érzem, ha lányom vagy lányaim lennének, megorulnek egy kisfiuert. Barátnőmeknel két lány van, a férje különösen vágyna a fiúra, eddig is arra vágyott.

Szerintetek van abban valami, hogy a fiukat kicsit jobban akarjak a szülők, vagy hülyeség?

Szerintem is egyenrangu a két nem, de sokszor ezt tapasztalom.

Nagyon érdekel!:)


2012. okt. 26. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy egyneműek, egy szobában vannak, öröklik a ruhákat egymásról, a játékok is közösek (ez néha nem jó, mert mindegyiknek ugyanaz kell).
2012. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van és most a szívem mélyén kislányt szeretnék,bár apa megint kisfiút.Kíváncsi leszek mi lesz:))
2012. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én a másodikkal vagyok babás, és ő is, mint az előző fiú lesz. Én szerettem is volna ha fiú lesz, nagyon örülök neki. De szerintem ha az első lány lenne, akkor már inkább fiút szerettem volna másodiknak.

35hkm

2012. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Két kislányom van, most még nem tudom kit várunk, de a szívem mélyén egy ici- picit jobban szeretném, ha ő is lány lenne. Apa is így érez. A barátnőméknél 3 fiú van, és nagyon szeretnének egy kislányt. Szóval szerintem nem feltétlenül akarják jobban a fiúkat.
2012. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem 1 lányom van és most szeretnénk kistesót.Én megint lányt szeretnék,mert rengeteg ruhánk van és szinte mind rózsaszín.Tehát ruhára nem kellene nagyon költenünk.De természetesen ha fiú sikerül annak is tiszta szívből fogok örülni.
2012. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, kislányt szeretnék másodjára. Nem fogok elkeseredni, ha fiú lesz, ugyanúgy fogom szeretni, de a szívem mélyén nagyon szeretnék egy kislányt. Férjemnek mindegy a neme.
2012. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom, akik egy lányt és egy fiút szerettek volna. Végül teljesült a vágyam. Ha születne még egy harmadik (nem fog sajnos), akkor inkább lányt szeretnék.
2012. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is egy fiút, egy lányt szerettem volna. De szerintem csak azért, mert mi így vagyunk testvérek. Párom ugyanígy volt vele. Elsőre mindegy volt, kislány lett. Mikor jött a második kisfiút akartam, a párom meg el kezdte mondogatni, hogy neki lány "kell" megint. Ő "nyert". De már én sem bánom
2012. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha lesz 2 én 2 fiút szeretnék :).
2012. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez a ruha ügy nem feltétlen igaz. Két kicsim van, fiú-lány, de 2 év van közöttük. És ha akarnám sem tudnám a ruhákat összehozni, mert a 2. gyerekünk kisebb, így nem egyeznek a méretek, nem tudom/tudtam még az unisex ruhákat sem ráadni a 2. gyerekre.

Mi lenne, ha legalább téli-nyári babák lennének? Akkor végképp nem igaz ez a ruha dolog. Nem?????

Nekünk 1 fiúnk, 1 kislányunk van és lassan megszületik a 3. babánk, aki fiú. Örülök neki, bár az 1. kisfiúnk nagyon problémás és mindenki arra fogja, hogy fiú. A kislányunk egy tünemény. Remélem a mostani kisfiúnk sokkal jobb természetű lesz, mint az első.

2012. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!