Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a 30+ -os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a 30+ -os nők, illetve 35+ -os férfiak hamarabb kilépnek egy kapcsolatból, ha úgy érzik az nem működik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 23:59
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Nem tudom, én a 25-höz vagyok közel, de sokkal kevesebb türelmem van a f-szalakokkal, mint 22 évesen, szóval tökre megértem, ha egy 30 éves nő, tudván mit akar és mit vár el hamar elküld egy fuckboit.
2016. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom a nők a kapuzárási pánik miatt már hamarább elküldik a gyereket nem akaró pasikat, a férfiak meg tanulnak az előző kapcsolataikból úgyhogy azért vetnek véget azonnal egy rossz kapcsolatnak.
2016. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom, hogy ahogy telnek az évek sokkal körültekintőbben választok partnert és ha valami nem stimmel, azzal nem szenvedek, gyorsan véget vetek a kapcsolatnak. Ahogy öregszel, egyre jobban ismered az igényeidet, tudod hogy mi a fontos számodra és aszerint cselekszel.

Ellenben ha valakin azt érzem, hogy akar, de szeretné és segítséget kér Tőlem azt a világért sem raknám ki, mert az őszinteség és a bizalom olyan ritka mint a fehér holló. A lényeg az, hogy nem mindegy miért nem működik az a kapcsolat és hogy a felek hogyan viszonyulnak a problémás kérdéshez.

38F

2016. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Több a tapasztalat, tudjuk mit akarunk, és mit nem. Jobb egyedül, mint rossz kapcsolatban, bármilyen közhelyesen hangzik.

És mi már elég függetlenek és önállóak vagyunk, hogy nagyon is jól érezzük magunk szingliként. ;)

2016. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Van benne igazság, az ember rájön már ilyen korára, hogy senki nem képes változni. Nem vesződünk már éveket hogy majd biztos jobb lesz... Úgyhogy gyorsan le is zárja az ember azt a kapcsolatot ami nem működne hosszútávon.
2016. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Csak én nem vagyok 100-as, hogy próbálom rendbe hozni a házasságom? Persze tudom, hogy egyedül ez lehetetlen....

38F

2016. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja és a 4 es nagyon jól írja, jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Mégha a magány sokszor elviselhetetlen is.
2016. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kort nyilván nagyjából írtam. És az sem hülye, aki próbálja rendbehozni a házasságát, vagy komoly kapcsolatát. Most főleg a friss kapcsolatokra gondoltam, hogy amíg fiatalon az ember úgy van vele, ez nem tökéletes, de majd lesz valahogy, addig ahogy telik az idő és az ember tapasztalatot szerez, egy új kapcsolatnál már hamarabb megérzi, hogy ami nem jó, és bármit próbál, az sehogy se lesz jobb, hamarabb kilép, mert ugye már ő se lesz se szebb, se fiatalabb, így már nem pazarolja arra az idejét, ami nem jó. Főleg érvényes ez, ha az ember ilyen idősen még mindig az igazit keresi (vagy akár már másodikat) akivel megöregedhet, családot alapíthat, én úgy vettem észre ilyenkor már az ember nem játszadozik (kivétel persze akad nem egy, nem tíz), és nem megy bele az időhúzásba. Legalább is én így látom, és érdekelt ti hogy látjátok ezt, ti mit tapasztaltok, mennyire igaz ez.
2016. márc. 30. 01:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én teljesn forditva tapasztalom, fiatalon könnyebben szétmennek a nagyobb szerelmek is, idősebben sok mindenki beletörődik a sorsába, hogy ez a nagy büdös reality world.nem mondom, hogy végleg, mert akkor nem válna el 3-bol 2 pár, de előtte általában jol megrágják a dolgot, éveket pakolnak még rá egy nagyon pocsék kapcsolatra is.

talán egy kivétel van, az első tartos kapcsolatát sok ember nagyon nehezen engedi el, mert akkor kell elveszitenie először végleg valakit, kicsit olyan, mintha meghalna...

2016. márc. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem is pont inkább a fiatalokra jellemző ez a jelenség !
2016. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!