Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a 30+ -os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a 30+ -os nők, illetve 35+ -os férfiak hamarabb kilépnek egy kapcsolatból, ha úgy érzik az nem működik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nincs türelmük amatőrködni
2016. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sztem ez teljesen logikus. Mert ugye 18-25 évesen az ember még csak kóstolgatja a párkapcsolatokat, nincs benne tapasztalata, gyakran egy rossz kapcsolatban is tovább benne marad, mert még nincs élménye azzal kapcsolatban, hogy érdemes-e tovább nyúzni, kinek a hibája.

Később már nincs ideje arra, hogy több évig benn maradjon egy sz.r kapcsolatban.


De az ellenkezőjére is látok példát, mondjuk. Amikor már vki annyira fél attól, hogy később nem lesz senkije, hogy megalkuszik egy rossz kapcsolatban.

2016. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#4-es jol osszefoglalta :) tobb a tapasztalat, rutinosabbak vagyunk es tudjuk, mit akarunk. Tudjuk azt is, h mi hova vezet es mar kinottunk az illuziok taplalasabol, meg abbol, h remenykedunk, h "de ugyis maskepp lesz..." Nem lesz maskepp sajnos...
2016. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy minél idősebb az ember, annál hamarabb lép.

Ez összefügg az önismerettel, tudom hogy mit akarok. Az időm sem olyan végtelen már, mint tíz éve. Kedvem és türelmem sincs olyannal vacakolni, akiről már tudom, hogy nem az életem párja.


Persze ez csak a komolynak induló kapcsolatokra igaz. A házasságot, ahol már elköteleződtek a felek, és az alkalmi kapcsolatokat nem szabad belekeverni.

2016. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!