Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok lány, hogy ha nem látszanak a csontjai röntgen nélkül, akkor már kövér?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a közepes testalkatú, vagy a kicsit ducibb lányok tetszenek!
2010. ápr. 5. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én speciel saját magamnak nem tetszem úgy hogy ha van egy kis úszógumim. bennem fel sem merülne hogy egy pasi miatt görcsöljek ezen...
2010. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
ezzel én nagyonis eggyetértek, mert mindegyik azthiszi h dagatt és szerintem is jobban néz ki aza a csaj aki nm csontsovány hanem kicsit dundi.
2010. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Mert csak olyan srácokkal találkozunk, akiknek a csontsovány lányok kellenek, hiába mondják, hogy nem, mégis így van...pedig én is dundi vagyok...
2010. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi nőkön is nagy a nyomás. Úgy a férfiak részéről úgy a média részéről. De leginkább az utolsó miatt. Sok férfinak a "gebe" csajok jönnek be. Vagy legalább is ezt állítják. Személy szerint nem vagyok "gebe". De elég sokszor megkapom vadidegen férfiaktól, hogy jó lenne lefogyni meg hasonlók. Már nem vagyok 20 éves akinek hamar lemennek a kilók csak úgy.
2010. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatok! Azokra hallgassatok, akiknek úgy tetszetek, ahogy vagytok!!! Aki nem akar Titeket megváltoztatni.
2010. ápr. 5. 09:20
 6/13 anonim válasza:
Világ életembe vékony testalkatú voltam és én ezt szeretem,így érzem jól magam.Nem érdekel hogy ki mit gondol az alakomról.Így érzem jól magam a bőrömben!
2010. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Válaszoló! Nagyon örülök, hogy Te így érzed jól magad, de én azért tettem fel a kérdést, mert sok lány akkor is kövérnek érzi magát, ha kilátszanak a csontjai és soha nem elégedett magával.
2010. ápr. 5. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg az a jo, hogy nem mindenkinek egyforma nok tetszenek. Igy mindenkinek jut, amit szeretne. En szeretem a kemeny kerek popokat, zsir nelkul. Es ugyanugy a sima hasat. Gondolom, hogy ugy fogalmahatnek, hogy tartsa meg a holgy az alakjat, attol fuggetlenul, hogy milyen pozban van.
2010. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok sajnos.Ez bennem azért alakult ki,mert régebben ducibb voltam(most már lefogytam,lehet,hogy túlságosan is),és a fiúk tehénnek csúfoltak.Ez bennem megmaradt,hiába mondja minden pasi,hogy milyen jó csaj vagyok.


L/18

2010. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, jó neked. Én csak a kövéreket nem szeretem. Tudod, a sörhas egy srácnak még elmegy, de egy pizza hát....
2010. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!