Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok lány, hogy ha nem látszanak a csontjai röntgen nélkül, akkor már kövér?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a közepes testalkatú, vagy a kicsit ducibb lányok tetszenek!
2010. ápr. 5. 08:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
09:21 vagyok.Tudod kedves Kérdező aki úgy gondolkodik hogy kilógnak a bordái és kövérnek érzi magát, ők betegek mégpedig anorexiások.Amerikába nagy divat lett a bulémia.Ezért felelős a újságok média,reklámok,Hollywood,modellügynökségek,stb..Ahol szinte csak "tökéletes nők" szerepelnek.Ez a vírus megállíthatatlanul terjed a nők körében sajnos.Bár mondjuk nem tudom hogy te mit tartasz soványnak linkelhetnél egy olyan fotót!
2010. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok de nemtudommér :D 10kg-al kevesebb vok mint kéne lennem a magasságomhoz és még 10et akarok fogyni. mer szeretnék még laposabb hasat és olyan vékony combot amit két kézzel átérek. ez a célom:D sokan mondták már h beteg vagyok h fogyozom de eldöntöttem és megis valositom és amig tisztában vagyok azzal h ez nemnormális dolog addig még jo mer akkor még nemvok anorexiás :D 16l
2010. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom én is mi az anorexia, de olyan lányok is vannak, akik nem anorexiások, de mégis kövérnek érzik magukat, még ha akármilyen szépek is, vagy ha kifejezetten soványak. Szerintem ezért a modellvilág a felelős!!! Ha egy lány modell akar lenni, akkor megkövetelik Tőle, hogy csont soványra fogyjon. Amíg ez nem változik, rengeteg olyan lány lesz, aki nincs megelégedve magával még akkor sem, ha egy gyönyörű lány!!!
2010. ápr. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!