Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ha epp a vasutallomason...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha epp a vasutallomason vagytok es varakoztok es egy pasi odamenne hozzatok ismerkedes celjabol akkor ti erre hogyan reagalnatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 15:02
1 2
 1/11 VirágésBence ***** válasza:
67%
Mivel barátom van visszautasítanám, de ha nem lenne és szimpatikus lenne a srác, akkor miért ne? :D
2016. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az ezer dologtól függ.

Hogy néz ki, hány éves, mit mond és hogyan.

Én arra lennék maximum vevő, ha csak valami teljesen közömbös dolog kapcsán csak simán beszélgetésbe elegyednénk (pl. hogy megint késik a vonat, vagy hogy nem tudom-e melyik vágányról indul, mert nem működik a tábla), de nem izzadságszagúan. Aztán ha tetszett a stílusa vagy valami, akkor úgyis cserélünk elérhetőséget és keressük egymást később.

2016. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom. Ha odamész egy lányhoz, leszólítod és szinte letámadod pár kérdéssel, nem fog jól elsülni, még ha egyébként be is jönnél neki.

Viszont én az exem így ismertem meg. Sok csomaggal ment vissza vasárnap a kollégiumba én pedig felajánlottam, hogy segítek felvinni a csomagokat. Az úton pedig elég jól elbeszélgettünk, majd a következő hétvégén már "régi" ismerősként üdvözöltük egymást és elhívtam randira.

2016. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki. Van párom, de ha nem lenne is elutasítanám. Nem szeretek ismeretlenekkel beszélgetni, szerencsére egy bedugott füles elég ahhoz, hogy ezt elkerüljem.
2016. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akárki jönne oda hozzám akárhol úgy, hogy "szia, ismerkedünk?" vagy valami hasonlóval, nem örülnék neki, mert mit lehet erre mondani? Igen vagy nem. És mi van azután? Utálom az ilyen kérdéseket. Ha valaki személyes ismerkedésre adja a fejét, felejtse el az ilyen formulákat, és találja fel magát az adott szituációban, miért megy oda valakihez "ismerkedni".
2016. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Tolakodó, miből gondolja, hogy egyedülálló vagyok.
2016. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elküldeném.
2016. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki én sem, valószínűleg hamar leráznám.
2016. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan tenné? Ha bunkón akkor nyilván elhajtanám. Azért jó lenne vele felvenni a szemkontaktust is először és szemezni pár percig. Ha utána odajön, akkor nem utasítom vissza. Vonzóak az ilyen pasasok!
2016. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem is olyan régen megtörtént ez, mondjuk elég szokatlan volt, hogy csak úgy egy idegen nekem állít, de nem vettem rossz néven, viszont foglalt vagyok így ezt rögtön tisztáztam is vele, hogy ne történjen félreértés aztán mivel épp egy helyre utaztunk az úton beszélgettünk általános dolgokról, nem tartottam tolakodónak, teljesen jól elbeszélgettünk. Ha nem lennék foglalt nem zárom ki,hogy telefonszámot cseréltünk volna, de így természetesen ennek folytatása nem lesz.


20/L

2016. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!