Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsértődött a pasi, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a pasi, mert megkérdeztem mi van a péniszén, normális?

Figyelt kérdés
Szóval lett volna egy egyéjszakás kalandom,de a pasinak a péniszénél ilyen kis sebek, hólyagok voltak,megkérdeztem mi az és azt mondta semmi különös,de csak nem hagytam annyiban,erre ő ott hagyott. Voltam már gombás és nehezen jöttem ki belőle,azóta félek,hogy el ne kapjak valamit, márpedig azok tuti valami herpesz szerűségek voltak. Jogosan ellenkeztem vele,vagy túlságosan ráparáztam volna?
2016. márc. 31. 08:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
az enyémen nincs. és benne is vagyok az egy éjszakás kalandban. érdekel?
2016. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volt 😊 jol tetted hidd el.. Mi a jobb egy egyéjszakás fertozessel?? Vagy semmi fertőzés nelkul.. 😎

Nah latod 😊 jol tetted..

17F

2016. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Totál jogos volt biztos volt valami baja, így jobb hogy nem mentél bele a témába. 26/F
2016. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, te pedig nagyon jól tetted, hogy nem feküdtél össze mindenféle igénytelen alakkal!
2016. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

igazábol ilyen kis hólyagok ilyen patanásszerü igaz? 2 féle van egyébként, ez úgy a férfiak 20% ánál van ha 1 éjszakázol szerintem csoda hogy ilyet nem láttál, bár jó ha látja orvos is, de szerintem te ezt látad én nem 1 gobás fertőzést:)

Ezeket a pötyöket így aszem talán plasztikai sebész tudná eltávolítani és nem ajánlot:)

2016. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

még esetleg azt megtudod mondani hogy ezzel vagy a másik fajtával találkoztál?

[link]

2016. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
de amúgy zsírcsomó is lehet van rá több lehetőség is de én szerintem semleges vagy jóindulatút láthatál:)
2016. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vannak a makk peremén ilyen kis fehér kis pöttyök, nem tudom már mi a pontos neve, egyszer utána olvastam mert nekem is van, az nem betegség, meg nem is lehet semmit csinálni vele csak lézerrel tudják leszedni.


Nem tudom pontosan mit láttál, de inkább legyél elővigyázatos mint beteg.

2016. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ilyenek voltak,ez nőknél is előfordul és ártalmatlan. Herpesz szerűség volt,ami pl a szádon is kijön.

Köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 31. 09:57
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem is vannak ilyen pontok a doki aztmonta hogy minden 10. embernek iylen szóval lehet hogy ilyet láthatál esetleg:'D?
2016. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!