Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál összezavarodtam ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál összezavarodtam ettől a lánytól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztam egy elképesztően csinos lánnyal a vonaton. Nem nagyon tudtam megközelíteni, úgyhogy amikor leszálltam, akkor hirtelen odaléptem és elmondtam neki, hogy szerintem nagyon csinos.


Múlthéten ugyanúgy találkoztam vele, de akkor már inkább vele szembe ültem. Megkérdeztem, hogy szerinte kellene bocsánatot kérnem, mert úgy gondoltam, hogy udvariatlan voltam vele hetekkel korábban, mire mondta, hogy dehogy, egész nap arra gondolt utána, olyan jól esett neki. És úgy mosolygott, hogy csakúgy olvadtam tőle. Aztán sajnos gyorsan kiderült, hogy van barátja (vagy csak lerázós szöveg volt?), de mintha szégyellné vagy én nem is tudom, úgy mondta ezt el. Tehát többet nem beszéltünk. Mikor le kellett szállnom, akkor elmondtam neki, hogy mit gondolok, méghozzá azt, hogy nem akartam megbánni, hogy nem beszéltem vele még egyszer. Szóval még a nevét sem tudom a lánynak, de mikor nyitottam az ajtót visszanéztem rá és ő is rám nézett, aztán hirtelen elkapta a tekintetét.


Ma gondoltam, hogy kicsit mégis emelem a tétet, ha ott lesz a vonaton, akkor talán tényleg érdeklem. Ott volt. Közelítettem, észrevett, hát azt kell mondjam, kibírta röhögés nélkül, amikor megkérdeztem, hogy szabad-e vele szembe ülni (nyilván nem közvetlenül szembe, csak átlósan). Úgyhogy meg se mertem szólalni, mert az mégis milyen gáz lett volna, ha próbálok valamit kezdeményezni, ő meg alig válaszol vagy egyáltalán nem érdeklem. Úgyhogy amikor elindultam, hogy leszállok, hagytam egy cetlit a telefonszámommal és ugyanazon a cetlin meghívtam egy kávéra vagy teára is - pont telefonált, úgyhogy nem vette észre, amikor odaraktam a cuccára.


A kérdéseim:

-Most akkor ez szerintetek mi? Mármint ez az egész dolog.

-Szerintetek vajon a lány mit csinálhatott a cetlivel? Kidobta? Megtartotta?


2016. ápr. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz ahhoz, hogy teljesen lemondhass róla már, ha nincs most is késő.

Először is, az tetszett neki amikor odaléptél és azt mondtad, hogy csinos. Az összes többi cselekedeted lefelé visz a lejtőn.


Ha ennyire tetszik akkor menj oda, mondd, hogy nagyon vonzónak találod, kérdezd meg a nevét és mondd, hogy egyik nap szívesen meginnál vele valamit.

Aztán lesz ami lesz. Tőle semmiképp ne várd, hogy majd harcol érted.


Gondolj bele abba, hogy ha neked rakna egy cetlit egy lány titokban a cuccodra akkor egyből loholva mennél a telefonért, hogy mihamarabb felhívhasd?

2016. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha tetszik, akkor simán.
2016. ápr. 1. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha tetszik, odalép hozzád és megkérdezi, hogy "nem gondolod, hogy nekünk egyszer meg kellene innunk egy kávét?"

Szerintem jobban esne mint egy rejtett cetli egy számmal.

2016. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy orbitális túlbonyolítás. A lánynak jólesett, hogy tetszik neked, mert minden normális embernek jólesik az ilyesmi. De barátja van, amit valószínűleg azért mondott szégyenlősen, mert kellemetlen volt neki letörni a reményeid. Megintcsak: ezt a legtöbb normális ember így érzi. Visszautasítani valakit nem kellemes. A vonaton pedig nem azért volt ott ma, mert tényleg érdekled, hanem mert azon utazik valahova ahol rendszeresen dolga van?? Ennyi.
2016. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!