Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemes karácsonyt és boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemes karácsonyt és boldog új évet kívántam egy lánytól aki nagyon tetszik a közösségi oldalon gondolván ha visszaírj elkezdek vele ismerkedni de nem írt vissza semmit. Megpróbáljam újra valahogy vagy hagynom kellene inkább?

Figyelt kérdés
köszönő viszonyban vagyok vele minden nap találkozok vele de ennyi még csak nem is ismerősöm.
2015. dec. 22. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd. Pontosan tudja, hogy ismerkedni akarsz, lévén napokkal Szenteste előtt köszöntötted fel.. ha nem reagál semmit, hát az is egy válasz, méghozzá elég sokatmondó.
2015. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is erre jutottam :( köszönöm
2015. dec. 22. 22:37
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Még nincs is karácsony. Talán majd addig lesz valami.
2015. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Karácsonykor próbáld meg ugyanígy felköszönteni, de akkor egy Thompson géppisztollyal.
2015. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SZÁNALMAS VAGY! Ne a facebookon éld már az életed...


Egyébként csak a nyomorékok küldözgetnek ilyen hülyeségeket facebookon.

2015. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne próbáld újra, elég fura lenne kétszer is boldog karácsonyt kívánni

ha látta és nem válaszolt, nem érdekled

amúgy látta? mert pl ha facebookon nem ismerősöd, akkor az üzeneted az egyebek mappába kerül és nem mutatja automatikusan

2015. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ,én nagyon csìpném ha az ünnep minden napján írnál nekem.Szilveszterkor már együtt fogtok csörögni.
2015. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt senki nem látta a Reszkessetek Betörőket?! :'(
2015. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!