Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen srác milyen képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác milyen képet alakít ki nők fejében? Különböző korosztályok véleményei érdekelnének (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, most költözöm külön önerőből, értékesítőként dolgozom. Könnyen kötök barátságot, alakítok ki kapcsolatokat, bár még nem volt barátnőm. Nőkkel is könnyen ismerkedek, vannak barátaim.


Mennyire imponálóak ezek a tulajdonságok a nőknek? Szimpatikus az ha egy srác ilyen fiatalon eléri céljait?



2016. ápr. 2. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Sosem az számít, hogy milyen vagy, hanem hogy milyennek mutatod magad(plusz hogy milyen magas vagy).

Innentől fogva a színészi képességeid értékelődnek fel.

Az alapok jók, sztem menni fog simán.

2016. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
"értéksítő" = CEPTER-es svindler aki öregeket ver át? Szép jellem.
2016. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

külsőségekre maximalista vagyok magammal szemben, igényes, elvárom hogy a partnerem intelligens legyen, átlagos kinézettel.


Márkás ruhákban járok, de nem ez a legfontosabb dolog tapasztalataim alapján.

Sosem a r*b*nc*kat kerestem, hanem a normális nőt a korom ellenére.


Menni fog? Kérdés mikor... jó lenne egy társ, egyedül élni nem a legjobb. Bízom benne hogy el fog jönni, csak kérdés mikor. :)

2016. ápr. 2. 19:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tűnsz:)Biztos találsz valakit.19L
2016. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy amikor én voltam ennyi idős, nem találkoztam ilyen korombelivel. Ha nem lenne párom, nagyon is pozitív benyomást keltene egy ilyen pasi. L
2016. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*25L
2016. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szimpatikus vagy ennyi alapján. 21 évesen még semmiről nem késtél le, ne aggódj. 34/N
2016. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezek alapján szimpatikusnak tűnsz :)

20/L

2016. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
ez az értékesítő engem eléggé zavarna... már ha ilyen piramis játék, meg öregek átverése, nyaralójog eladása.
2016. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
promóciós eszközök (fesztiválra karszalagok, nyakpántok, kulcstartók, stb...) forgalmazásával foglalkozunk :)
2016. ápr. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!