Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg eltűntek mára az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eltűntek mára az érzelmes, érzékenyebb, romantikus típusú pasik?

Figyelt kérdés

Tényleg nincsen ma már olyan pasi, akinek nemcsak 1 plázacica, vagy csupán egy szexparter kéne, szerelmi kapcsolat néven?

Hanem aki olyan kapcsolatra vágyik, ahol a felek teljes lelkitársai is egymásnak?

Akinek nemcsak az számítana 1 kapcsolatban, h mikor lesz szex, meg csak a kúlsőségek érdekelnék, hanem az is, h lelkileg is összeillő legyen a 2 ember?

Kíváncsi lennék, h hol vannak az ilyen pasik...? És főleg a fiatallabb korosztályra gondolok elsőorban, merthgy köztük igazán ritka ilyet találni...

Szerintetek?

Esetleg van itt ilyen?

18/L :)


2010. ápr. 5. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért, mert a legtöbben belátják, hogy ebben a korban élniük kell. Mulatni. Hogy később majd ne mondjuk a házasságuk csesződjön el.
2010. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

Fiatalabb korosztályba nem hiszem hogy sűrűn találnál... Most csak hajtja a vérük őket.

20on felül már könnyebb találni, de ott is még megvan ez a vadász-széria.

tizenévesek közül a lúzerek közt találhatsz olyat aki így lelkis dolgokba belemenne... Ők örülnek annak is ha vki szóba állna velük... Így meg is becsülnék...

2010. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Pl én :)

22/f

2010. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
nemtüntek el, csak ahányszor ilyen vok átbasszák a fejem ugyhogy inkább olyan leszek mint a legtöbb pasi én baszom át a csaj fejét és otthagyom... magatoknak köszönjétek lányok
2010. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg attól, hogy valaki arra vágyik, hogy megtalálja a lelki társát, még nem elsz minden lány hirtelen az neki. Ebben za esetben is ugyanúgy keregélni fog az illető. És nyilván a külső alapján fog válogatni, mert azt rögtön látja, és az is lényeges szempont.


Szóval rengeteg helyen hibádzik ez az egész.

2010. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de a lányok sokkal jobban észreveszik a rámenős, fűt-fát ígérő, aztán hamar ágyba cipelő, és faképnél hagyó szélhámosokat.


33/F

2010. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Fingkirály ***** válasza:
100%
Én például ilyen vagyok, csak sajnos lányban nem találtam még ilyet...illetve mint ez a kérdés is mutatja, van ilyen, de le merném fogadni, hogy a kérdező is legalább 300 kilométerre lakik tőlem...:S
2010. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

14:15


Na, ez a válaszoló mutatja leginkább, hogy miért baromság. Nem is ismeri a kérdezőt, de itt szomorkodik. Attól, hogy két ember komoly kapcoslatra vágyik, még nem fognak összeilleni. Ellenben ha valaki talál egy olyan embert, akivel összeillik, akkor vágyni fog ak omoly kapcoslatra úgyis. Viszont amikor ennyire görcsösen ragazskodik hozzá valaki, annak mindig rossz a vége. Ezértk ell "kalandozni".

2010. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Am meg igenis tudom, h a külső is nagyon fontos szempont!

Hiszen, ha nincs testi vonzalom, akk az gátat szab sok mindennek...


És 14:15-nek: Nem tudom, h hol laksz, de már én is jártam így...hogy túl sok volt a távolság...

Am meg én Budapesten lakom... :)

2010. ápr. 5. 14:20
 10/30 anonim ***** válasza:
Szia, én az vagyok. És a fiatalabb korosztályhoz tartozom. Barátnőmnek folyamatosan udvarolok, virágokkal, édességekkel, kedves szavakkal ajándékozom meg nap, mint nap. Teljes lelki társak vagyunk, mlg káromkodni se káromkodom előtte.
2010. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!