Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blau1999 kérdése:

Veletek volt már olyan, hogy lefeküdtetek a párotokkal és nem emlékeztetek rá?

Figyelt kérdés
Este elkezdtunk borozgatni de nem sokat csak annyira, hogy picit felszabadultabban viselkedjünk. Emlekszem dolgokra, hogy zenet hallgattunk, miről beszéltünk, aztán elmentünk zuhanyozni. És ez teljes fekete folt. Illetve van egy kép a fejemben arról ahogy alattam van de ennyi az össz. Reggel kérdeztem, hogy mi volt mert bárhogy akartam emlékezni nem emlékeztem, hogy kerültem ágyba. Ő meg mondta, hogy szexeltünk ráadásul 2x is egyszer a zuhanyzoban utana meg az agyban. Nem akartam elhinni, azt hittem viccel de ott voltak az egyértelmű nyomai annak, hogy ez igaz. Mi miatt lehetett ez? Párom is tanúja annak, hogy nagyon keveset ittam, egy pohar feher bornal nem tobbet es egyebkent is birom az italt. Veletek volt már valaha ilyen? Ha igen nincs tippetek ez mitől lehetett? Kerlek ertelmes valaszokat irjatok es azt hogy mittudomen ghb t kevert az italomba me az ehhez hasonlokat felejtsetek el.
2016. ápr. 3. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Elég sokszor. Általában akkor amikor fáradt voltam..

Volt olyan hogy nem ismertem meg :D nézem és igy kérdezem.."hat te meg kivagy" és így percegik nem vágom. Nagyon rossz érzés.

2016. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy kevertem a napokat és nem rémlett, hogy melyik nap mit csináltunk. Ebbe beletartozik a szex is persze. Aztán volt hogy párszor megsértődött ezen, de mindennapjaink részévé vált ez is attól még, mert eszméletlen jó élmény, attól még gyakori.
2016. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, annyira részeg sose voltam.
2016. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de nem egy pohár bortól, hanem tömény italtól :D
2016. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!