Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csaltátok már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csaltátok már meg a párotokat úgy hogy szerettétek őt, de mégis lefeküdtetek egy másik férfivel/fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát csak a szex miatt.


Nem bántátok meg?


2014. ápr. 10. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy szereti, de megcsalja. Ha már megcsalja ott már nagyon nincs rendben valami. Én sose, inkább szakítok vele ha mással akarok lenni de nem csalom meg.20L
2014. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem cslatam meg soha.
2014. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan csak fa szság/gerinctelenség. Szex csak játék. Ha már mással akarod csinálni , csináld csak a pároddal!! hármasban. soha ne egyedül. Aki ezt nem bánja annak biztos van csonthiánya... gerinchiány
2014. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak olyat csaltam meg aki megérdemelte.
2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szöszi lány ***** válasza:
Sosem csaltam meg.
2014. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha valakit szeret egy nő, azt nem tudja megcsalni. Ha megcsalja, ott már az érzések sajnos kihűltek.
2014. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval.
2014. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!