Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt olyan időszak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt olyan időszak, amikor azt mondtátok, ti nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Ez megváltozott? Ha igen, mikor, hány évesen és miért?

2016. ápr. 4. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
En kb 23 eves koromig akartam, aztan egyszercsak elmult. Most 31 vagyok, de meg mindig nem akarok. Nem tudom valtozni fog e.
2016. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem akartam. Most vagyok 26.
2016. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon tudatosan nem akartam az életemet felborítani, valahogy úgy voltam, hogyha sikerül megteremteni a körülményeket a gyerekvállaláshoz, akkor majd megváltozik a hozzáállásom is.

Az egyik partnerem emiatt szakított velem....nagyon nehezen viseltem, de így később beláttam, hogy jó döntést hoztunk. Most éppen BABA projektben vagyunk, még nem sikerült megfogannia, de bizakodunk.

Sikerült olyan egzisztenciális körülményeket teremteni, hogy a gyerek érkezése miatt nem kell nélkülözni, többlet munkát vállalni, szóval a körülmények adottak.

20 évesen szülői támogatás nélkül biztosan nem vállalnám be, mert ha kiesik az egyik kereset, akkor nagyon nehéz a megfelelő körülményeket biztosítani, és a sok stressz kikezdi még a legstabilabb kapcsolatot is.

38F

2016. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy vagyok, mint az 1-es. Fiatalon még akartam. Aztán ahogy teltek az évek egyre kevésbé. 33/F
2016. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak ilyen időszakom volt még.
2016. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem akarok. Ok: szegénység. Ha gazdag lennék akkor esetleg egyet, de azt tökéletesen.
2016. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
30 éves koromig semmiképpen se, most négy van, de ó lenne egy pici is
2016. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még most is 26 éves vagyok.

Előbb a karrier,pénz,siker aztán majd a gyerek kb. 10-14 év múlva van idő még bőven.

2016. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!