Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor maszturbálok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor maszturbálok. Nem huzom hátra a bőrt! Nekeb jobb érzés ha rajta van a bőr a fitymámon! Mások hogy csinálják? 13F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
mikor hogy
2010. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaja, mikor hogy :)
2010. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

énis úgy csinálom mint te de néha hátrahúzom és testápolóval vagy sikosítóval kényeztetem magam próbáld ki 1x te is:)

16/f

2010. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
A bőr maga a fityma... Ha nem húzgálod hátra, akkor az alatt lévő nedvességet dörzsölgeted a makkodon? :S Erekció közben sem jön hátra a fitymád? Mert ha nem, akkor orvoshoz kellene fordulni.
2010. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De hátramegy ha hátrahuzom!....Magátol nem ...de kezemmel igen és fájdalom mentesen! Nincs figymaszükületem!
2010. ápr. 5. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát mikor hogy, de hallotam olyat hogy véletleül elszakadt a valkinek a fitymaféke maszturbálás közben mert nagyon keményen rángadta. É hátra húzom, de ha eldurvulst és hárta van húzva a fitymád akkor könnyen a tiéd is leszakadhat. Ezért biztonságosabb ha nem húzod hátra. Mind 2 jó, de ha hátrahúzod akkor vigyázz ne hogy ugy járj mint amit leírtam
2010. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

19:05


igen, úgy csinálja

sőt én is úgy csinálom már jóideje

fel-le csúszkál a makkomon a fityma

minek húznám le a makkról, pont az a jó benne hogy ott van, és nem vagyok körülmetélve

merevedéskor ha fityma borítja a makkot, akkor sincs semmi, nem kell orvoshoz mennie, csak akkor ha nem tudja a makkról lehúzni a fitymáját

2010. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

jól van, a kérdező már 13 évesen sem hülye


"De hátramegy ha hátrahuzom!....Magátol nem ...de kezemmel igen és fájdalom mentesen! Nincs figymaszükületem!"

2010. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tutujka ***** válasza:
90%

Én hátrahúzom, Nekem ez jó.

Ha nem húznám hátra, a kezem kevesebb utat tesz meg a f@rkamon így az inger is szerényebb.

De mindenki úgy csinálja, ahogy neki a legjobb.

Amikor elélvezel a sperma a fityma alatt ragad?

Mert azt tudod, hogy egészségtelen.

Tisztálkodsz utána?

Nem lesz büdi a farkad?

2010. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz büdi!
2010. ápr. 7. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!