Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy megbocsásso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy megbocsásson? Megcsaltam a barátom akivel 6éve vagyok együtt. Mit tegyek hogy megbocsásson? Nagyon szeretem, elborult az agyam azon az estén. Nem tudom miért tettem pedig nagyon jó volt a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj neki egy őszinte levelet.
2010. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mondd el neki, vag ha tutira nem fog kiderülni lehet jobb ha el se mondod :)


Ha elmondtad, akkor pár napig biztos tök mérges lesz, de ha nem akarod hogy elhagyjon, s elmondod neki hogy többet nem fogsz ilyet csinálni, na haragudjon, ez csak véletlen volt, hülye voltál, megoondolatlan...balbalba.

Ha nagyon kiakad, akkor sírni si fogsz, arr készünj fel, de mittom, biztos megoldjátok. No para. Majd megenyhül.

2010. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted nem csaltad volna meg. Mi a biztosíték rá hogy nem teszed meg mégegyszer? Amugy ha szeret vlaszeg megbocsát, ha nem, sokmindent nem tudsz tenni...
2010. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért csaltad meg?
2010. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy.. ha elmondod ha nem. az érzés ott lesz benned ha nem mondod el, ha elmondod meg benne támad megbízhatatlanság, teljesen jogosan. jól elszúrtad..
2010. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd, nem csalnád meg...
2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem tudom miért csaltam meg amikor nagyon szeretem.Nagyon jó volt a kapcsolatunk.Elmentem bulizni,és hülye módon megtettem.Nem jelentett semmit az a másik most sem jelent.Mindenki haragszik rám,a barátai és mindenki.De a legjobban én haragszom magamra.Szégyellem magam a tettem miatt.Nagyon nagy harag és utálat van most benne,kint dolgozik külföldön és tenap este indult ki.Nem látom majd nagyon sokáig,azt sem tudom válaszol e majd az smsekre vagy a levelekre.Nagyon hiányzik és szeretem.Tanácstalan vagyok.
2010. ápr. 7. 07:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Abba még tud segíteni valaki,hogyan kell bocsánatkérő klippet csinálni a youtube-ra.Nem értek hozzá.
2010. ápr. 7. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hul*e rib..nc
2010. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!