Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli kalandozás vagy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli kalandozás vagy. Megállapodás?

Figyelt kérdés
Ti fiatalként (max25ig) ugyanúgy komoly kapcsolatra vágytok vagy inkább kalandoztok ? Nem és kort is írjatok.

2016. ápr. 5. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a komoly kapcsolat érdekelt. A kalandozás csak szex. A párkapcsolat sokkal több és ott ugyan úgy megkapom a szexet. 26/f
2016. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megállapodás, mindig is arra vágytam, nem akartam kalandozni. Soha nem nőről-nőre akartam ugrálni, hanem egy valakit találni, akivel millió élményt átélhetek. Közös nyaralások, kiruccanások.


Nem attól lesz boldog az életem, mert az egyik nyáron egy szőkével a következőn meg egy barnával nyaralok épp valahol és így tovább... Akivel azt mondjuk egymásnak szeretlek, aztán fél év múlva meg már mással tölti a szentestét...


Megállapodást persze én nem úgy értem, hogy házasság, meg gyerekek gyorsan nem... Csak legyen valakivel stabil kapcsolat remélhetőleg egy életre szóló. De ha az nem is, legalább néhány évet boldogítsuk egymást, fél éves kalandoknak soha nem láttam értelmét


26F

2016. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17-18 évesen "kalandoztam", 19 évesen összejöttem a mostani párommal. Nem vágytam komoly kapcsolatra, de beleszerettem, így alakult. Ma is nagyon boldogok vagyunk együtt. (És persze már nem vágyom "kalandozásra") :)

26/N

2016. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig csakis komoly kapcsolatot akartam, a kalandozás nem az én világom.


24/F

2016. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már 30-as vagyok, de mindig komoly kapcsolatra vágytam, huszonpár éves koromban is.
2016. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

Mindkettőnek van előnye és hátránya


Megállapodás


- boldogság és szeretet

- nyugalom

- józan életvitel


Kalandozások


- tök jó csajokkal lehetsz nem egy eléggé középszerűvel aki a feleséged

- NINCS GYEREK ÉS NEM IS LESZ (behozhatatlan előny)

- izgalmas

- szabadság


Hátrányok


Megállapodás


- gyerek (behozhatatlan hátrány)

- legjobb esetben is közepes feleség

- nincs többé lógás, haverság meg ilyenek

- sárkány feleség egy idő után

- ba**atás a nőtől "mé nincsen 2 kocsink?!"

- felelősség mindig a tied mert férfi vagy


kalandozás hátrányai

- drágább

- nemibetegségek

- utálni fog mindenki

- ha nem vagy szép NAAAAGYON drága

- sosem fognak szeretni

- öregen senki le se szar majd

2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vágytam kalandozásra. Arra vágytam hogy legyen egy ellenkező nemű társam, akivel mindent megoszthatok. A kiflicsücsöktőlkezdve a legbensőbb gondolataimon át az utolsó porcikánkig :)
2016. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam az a kalandozós típus... nem mintha annyi lehetőségem lett volna... de mindig az a szentimentális-romantikus voltam, aki összebújásokról, szerelmes csókokról, andalgásokról stb. álmodott... jó, szexuális vágyaim is voltak, de sosem tudtam ezt elvonatkoztatni szerelemtől, párkapcsolattól. Lett volna kalandozásra alkalmam korábban, de inkább vártam egy jó párkapcsolatra.


26N

2016. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!