Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek menni egyetemi buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek menni egyetemi buliba úgy, hogy nem tudok táncolni?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha buliban. Nem tudok táncolni és alacsony vagyok. Nővel még nem volt dolgom, elég szégyenlős vagyok. Lehet ezek után keresni valóm egy egyetemi bulin vagy inkább ne menjek, és ismerkedjek interneten?
2016. ápr. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne... én egy esküvőn is leégettem magam több soron, pedig ott nem nagy az elvárás tánc téren, de többen is megszóltak h mit művelek. Keress egy havert/rokont ,tök mindegy ,csak valakit aki megtanit vmi alapokra.
2016. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alltalában full idiótát csinálok magamból. De az a legnagyobb buli :D emlékezetesek. Nemtudom táncolni de szeretek. Legjobb kombó. Menj csak semmi para.
2016. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha dollármilliomos vagy, tök mindegy, hogy tudsz-e. Csak táncolj. :D https://www.youtube.com/watch?v=kC5hwHYF9sY&ab_channel=anter..
2016. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
ez egy buli lesz vazze, nem esküvő, mit parázol? hidd el az nem tánc amit a többiek művelnek :D menj el nyugodtan érezd jól magad, szerezz ismerősöket, fiúkat lányokat egyaránt! a csajokat ne akard egyből felszedni ne ez legyen a cél. A cél az legyen hogy érezd jól magad. Semmiképpen se állj egyedül a sarokban, inkább menj oda valakihez beszélgetni vagy táncolj. Lazulj el, hiszen ez egy buli lesz!! :) élj, ne csak a szobásbaan poshadj mert kifognak nézni aztán jöhetsz megint ide kérdéseket feltenni.. HAJRÁ TESÓ!! :)
2016. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan, én is ritkán táncolok egyetemi bulikon. Nem kötelező táncolni, sok helyen le lehet ülni, pultnál beszélgetni stb.
2016. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!