Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen a férfi ideáloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen a férfi ideálotok külső szempontjából?

Figyelt kérdés

ja meg képeket küldjetek

kort is írjatok az nagyon fontos!!!


2014. júl. 12. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Andy Biersack.
2014. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs ideálom, többféle "típus" is bejön
2014. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bódiguszti
2014. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért fontos ez? mindenkinek más típus jön be
2014. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ez is egy olyan kérdés, hogy leírom, te nem olyan vagy, ezért rossz néven veszed, és én valamit minden nő leszünk a szemét k***vák, hogy te nem kellesz senkinek?
2014. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is azért kérdezem hanem inkább öltözködés szempontjából
2014. júl. 12. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
190magas, jóképű, szálkás, ecsethajú, v nyakú pólóban feszítő diszb..i
2014. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy a külső nem számít, de az évek során már észrevettem, hogy míg egy szőke srác akkor sincs rám hatással, ha helyes és jó humorú, egy sötét szemmel, sötét hajjal rendelkező fiútól el tudok olvadni, ha van hozzá nekem tetsző személyisége.

Ruházatilag mi jön be...? Hát, fiúknál ezt nem nagyon lehet variálni. Inkább azt mondom, mi nem jön be: ha többet vásárol fiú létére, mint én. Ne hordjon lányszíneket, és ne legyen dekoltázsa. Nem jön be a kefehaj se, kevés srácnak áll úgy, mint a 30-as modellférfiakon. Igazából szeretem a hosszabb hajat, de kezdek beletörődni, hogy már elenyésző azon férfiak száma, akik elviselik magukon a 3 centinél hosszabb hajat. Szóval nem is tudom... Nem szeretem, ha egy srác teljesen divatb*zi, de hát ilyen fiúkkal úgyis nehezen kerülnék egy társaságba.

L22

2014. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!