Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit nem igazán ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem igazán ismerek még, hogyan érezhetek felé óriási bizalmat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Velem is fordult már elő ilyen. Sőt, volt olyan hogy megismerkedtem valakivel és rögtön úgy éreztem mint ha már legalább 10 éve ismerném, a legérdekesebb az egészben hogy ő is ugyan így érezte irántam. Az elején elég furcsa volt de idővel lassan elkopott az érzés.
2016. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, úgy nevezi őket a szakirodalom, hogy "con-artist". Elnyerik az ember bizalmát, aztán lelépnek a pénzével. Vagy esetedben mással, gondolom.
2016. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Éppenséggel a tettei is vezethetnek korai bizalomhoz.. Pl hacsak látásból látod párszor az egyik osztálytársad mindig hétkor érkezni a suliba, akkor ezt hozzákapcsolod. Vagy ha mondjuk a tanárod segít neked megoldást találni kétszer-háromszor, akkor belül szinte biztosra fogod venni, hogy negyedszerre is segíteni fog.. De ettől még nem ismered, viszont a jó tulajdonsága miatt, amit neked mutatott, bizalmat adsz neki. Ennek mértéke meg szerintem a tett mértékétől függ.
2016. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán kölcsönös, azért, nincs érdek kapcsolat köztetek.
2016. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!