Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Kellemetlen szitu. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Kellemetlen szitu. Hogy reagaljam le?

Figyelt kérdés

28N vagyok, paromat (32F) egy chat oldalon ismertem meg, ahol korabban is fent voltam. Erdekel minden, ami hadviseles, igy eleg sok katonaval beszelgettem (ennel tovabb nem mentunk, kizarolag beszelgetni jartam az oldalra, nem parkereses celjabol). A parom is katona, most meg tobben is ujsagoltak neki, hogy "oooh, en ismerem a baratnodet, arrol az oldalrol..." ezt olyan hangnemben, mintha legalabbis eltoltottek volna velem egy ejszakat.

Mi megbeszeltuk, hogy semmi kozunk egymas multjahoz, kizarolag a jelenre es a jovore koncentralunk, megis kellemetlen ez nekem es nem tudom, hogyan kezeljem... Velemenyek?


2016. ápr. 7. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Ha megbeszéltétek, hogy nem firtatjátok a múltat, akkor ne is tegyétek.

Ha kellemetlen, akkor egyszer, de csak egyetlen egyszer mondd el neki, hogy azokkal a hapsikkal csak beszélgettél a számodra érdekes témáról és ha ennél több sejlene bárki szájából, az nem igaz.

Vigyázz, mert a túl sokszori magyarázkodás még inkább gyanússá tesz.

Amúgy,

egy értelmes 32 évest nem fog érdekelni a múltad. Én is 30 felett ismerkedtem meg a férjemmel. Semmit, se semmit nem tudunk egymás múltjáról. Az apukám véletlenül más néven szólította egyszer, így tudja, hogy volt "elődje". Én semmit nem tudok a múltjáról, az egyik haverja emlegetett valami volt barátnőt egyszer, de én intelligensen elengedtem a fülem mellett.

2016. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem téma a múlt akkor nem Kell beszélni róla, de ha jobban éreznéd magad tõle mond el az igazat a párodnak és ennyi. Azért mert elõtte komunikáltál más férfiakkal nem lesz mérges, azért Se kéne ha esetleg (nem a szóbanforgó férfiakkal) De lefeküdtél mással. Csak az olyan tetteket róhatja fel neked amit mellette követtél El.
2016. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!