Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen szitu, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szitu, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy szeretőm, aki egy nagyobb színházi darabban játszik. Régóta kérem, hogy szerezzen rá jegyet, de csak most tudna, pont amikor anyukám születésnapja lesz... Kérdés mit tegyek, mert igazából a barátnőmmel szeretnék menni, aki mindenről tud, és várja is. Viszont anyukám születésnapján nem biztos hogy illik lelépnem. Őt meg nem a legjobb ötlet vinni, mert akkor tuti rájön mi a helyzet... Balhét nem csapna, sőt még lehet örülne is hogy megismeri, de szerintem meg erre nincs szükség, max ha komollyá válik a dolog (ami meg szinte kizárt :( )

Arra gondoltam, hogy vagy fölköszöntöm napközben, aztán este elmegyek (buli, vagy ilyesmi úgysincs), vagy passzolom az egészet, remélve, hogy máskor is tud jegyet szerezni. Nem könnyű, a jegy meg drága nekem... Esetleg azt mondom, a barátnőm szerezte, és szintén csak mostanra tudott...

Ti mit tennétek?


2015. szept. 14. 21:28
 1/7 aperitif ***** válasza:

Ha nem hívtatok a születésnapra vendégeket, nem lesz ünnepi vacsora, kerti parti, akármi, csak csendben felköszöntöd anyukádat, akkor szerintem felköszöntheted délután is, anyukád biztos megértené.

Egyébként nem értem, ha ti a nézőtéren ültök, a szeretőd meg játszik a színpadon, abból hogy jönne rá anyukád, hogy viszonyotok van?

Mert még a legjobb ötlet az lenne, ha anyukádat a születésnapján meglepnéd a színházzal, kecske is jól lakik, káposzta is megmarad.

2015. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátnődtől vedd meg a jegyet és add anyádnak
2015. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, igazad van, csak utána jó lenne találkoznunk, legalább egy ital erejéig, vagy csak pár szót váltani... És akkor ahogy egymásra nézünk, az szerintem egyértelmű lenne, főleg hogy anyukám erősen gyanítja, hogy ki ez a srác... Meg fura lenne úgy jönni-menni, hogy egy szót se váltunk...

#2, ez is igaz, még átgondolom azért, csak kíváncsi voltam itt miket válaszolnak, hátha segít :)

2015. szept. 14. 21:52
 4/7 anonim válasza:
Szerintem szard le a szinhazat,addig orulj meg van anyukad es szulinapja amit unnepelhetsz azutan miutan nem lesz majd banni fogod h arra a szar szinhazra mentel mint h ink anyukaddal lettel volna hidd el neki is jobban esne ha vele lennel nyilvan elenged de melytuske marad neki kepzeld el ezt a sajat helyzetedbe es rajossz a megoldasra
2015. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kocsog pasat rugd ki. Izlestelen a zsarolasa. Egyertelmu, h anyukad szulinapjat nem fogod kihagyni. N
2015. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor szoktunk szülinapot ülni, amikor mindenkinek alkalmas. Nem a napján.:)
2015. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5, ez nem zsarolás, így jött ki. Nem is tudta!

#4, engem nem zavarna, sosem szerettem a szülinapokat :D A sajátomat sem... :)

2015. szept. 15. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!