Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet diszkréten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet diszkréten kideríteni, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki mindig nagyon kedves, közvetlen velem, de én párkapcsolatban élek és nem tudom eldönteni, hogy szimplán csak kedves velem, vagy többet is érez irántam, de tisztességes és nem akar bekavarni a kapcsolatomba.

Nem mernék direkt rákérdezni, mert lehet, hogy totál félreértem a gesztusait, vagy kínos helyzetbe hoznám...Mindig mosolygós, nagyon segítőkész velem, nem tudom kihozni a sodrából, pedig mások könnyen, stb.

Mik lehetnek a jelek, amik arra utalnak, hogy többet érez egyszerű szimpátiánál?


2016. ápr. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel,ha kapcsolatban vagy?

Vagy szakíts a paroddal és csinálj,amit akarsz, vagy szard le a másik pasit és foglalkozz a barátoddal

2016. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nél a pont.

Miért érdekel. Foglalkoznál inkább a kapcsolatoddal.

2016. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Emberileg kedvelem őt és nem akarom, hogy reménykedjen dolgokban, vagy többet gondoljon arról, hogy szimplán csak jóban vagyunk és emiatt vagyok kedves vele.
2016. ápr. 7. 13:52
 4/4 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Ez az ő problémája, nem a tiéd. Majd ha nyíltan közeledik, akkor szépen megmondod neki, hogy nem.


Addig pedig figyelj arra, hogy ne csinálj olyat, ami bizakodásra adhat okot.

2016. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!