Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen öltözködik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen öltözködik a barátom, hogyan segítsek neki diszkréten?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, vagy kritizálni, de szörnyen öltözködik.

Két darab egyforma nadrágja van, ronda, kapucnis pulóverek. Karácsonyra vettem neki egy szép pulóvert, azt hordja is, elegánsabb alkalmakra.

Nem anyagi probléma a háttere, régebben sok inget hordott, de mióta egyedül él, ellustult.

Hogyan segíthetnék neki diszkréten?

18L (21F)



2016. jan. 17. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az átlagembernek elég 2 váltás narág, 7 pár zokni, 7 pár gatya, 2 pulcsi, 1-1 kabát télre-őszre-tavaszra, cipő, bakancs, szandál, 5-6 poló, sapka meg kesztyű. A többi hasznosság szempontjából csekély értékkel bír.
2016. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerjuk persze a baratodat, de en pl nem sertodtem meg amikor a baratnom azt mondta hogy rondan oltozkodok, kapucnis pulover stb. A fiuk altalaban nem csinalnak ebbol problemat, siman csak szolj neki :)
2016. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem a ruhái mennyiségével van gond, hanem ahogy kinéznek :D

Elviszem tavasszal venni cuccokat.

2016. jan. 17. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

nem rossz ötlet, de csak ha megértitek egymást eléggé :D


én is valamennyire magamra ismertem, nálam sincs a pénzzel semmi probléma, egyszerűen útálok vásárolni, mert nincs valami jó érzékem a dolgokhoz, mi az, ami jól állna.


bemegyek egy boltba, és egyszerűen nem tudnék választani, mert ugye sokaknak ez nagyon fontos(most nem megbántani akarlak :D), és lehet abból is gond lenne, ha veszek ruhákat, de nem illenek össze...szóval én is visszafogottan öltözködök. van 2-3 alap farmer, 10 hasonló póló, 3-4 pulcsi és kész.


téli kabátot is vennem kellett volna tél elején, mert a jelenlegi már vagy 4-5 éves, és kicsit kezd kicsi lenni, de hasonló tetszene, viszont nem találtam, így nem is vettem. :D


vannak ilyenek. ha te lennél a barátnőm, és felajánlanád, hogy felöltöztetsz, én nem sértődnék meg.


lehet, hogy a barátod se fog :D

2016. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
menj el vele vásárolni, segíts neki. vagy hívd el olyan rendezvényre, ahova van dresszkód, szépen lassan vezesd rá
2016. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én megmondtam a barátomnak, hogy kicsit csinosabban is öltözködhetne. nem sértődött meg. azóta jobban odafigyel, meg kikéri a véleményem. előtte ő is érdekes dolgokat hordott. pl pamut rövidnadrágokat mindenhova nyáron, zokni jól felhúzva hozzá. :D

ha nem durván mondod neki, akkor szerintem semmi baj nem lesz.

2016. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem konkrétan agyf...t kap a vásárlástól, szóval rendszerint neten rendelek neki ruhákat, ez úgy néz ki, hogy én kiválasztom, "kosárba teszem" ő a legvégén átnézi, kiveszi belőle amit nagyon nem szeretne hordani, aztán megjön a csomag és onnantól szívesen jár az új holmikban, de ha boltról-boltra járva kellene próbálgatnia és vásárolnia, hát inkább sosem lépne ki a lakásból. Esetleg próbáljátok ki ezt.
2016. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a netes rendelés. Tulajdonképpen nőként én sem szeretek vásárolni. Már nagyon elegem van belőle.
2016. jan. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy dolog ragadta meg a figyelmem. 21 éves és egyedül él. Mit dolgozhat ilyen fiatalon, amihez ciki a kapucnis pulóver? Mert általában a fiatalok azt hordják. Én a 30-as pasimról nem tudom levakarni és az ingekre rábeszélni, mert a munkahelyén az ilyen lazább öltözködés dívik és neki kényelmesebb a pulóver, mint az ing.


De a kérdésre a válasz. Simán állj elé és mond meg, hogy annyira vonzó ingekben vagy szívesen mennél vele ruhát venni ha szüksége van rá, és elmondod női szemmel, hogy melyikben lenne számodra szívdöglesztő. Általában ez bejön. (legalábbis én így szoktam lebeszélni a totál gyerekes ruhadarabokról, mert a pulóvereivel már kezdek megbarátkozni, de azért ne Tapsi Hapsi vigyorogjon róla)

2016. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

Én nem voltam diszkrét, hanem megmondtam, hogy nem tetszik az öltözködése. Nála nem a kapucnis pulcsival volt gond, hanem egyrészt kizárólag fekete ruhákat hordott (amik nyilván már a harmadik mosás után sem olyan feketék, meg egyébként is, unalmas), egyedül pulcsiból vett csakis garbónyakú, bordás kötött kardigánokat ( [link] )


Elmentem vele vásárolni, és az ilyen ruhákat be sem engedtem a próbafülkébe. Minden, ami fekete, az tiltott lett, és pulcsiból is csak olyan jöhet, amit normálisan fel lehet venni egy inghez.

Eleinte néhányszor közölte, hogy "nem vagy az anyukám", de miután néhányan megdicsérték, belátta hogy igazam van :)

2016. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!