Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ti akarnátok párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ti akarnátok párkapcsolatot olyan nővel, aki csak a szex miatt lefeküdt egy rokonával?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben, de egy másik kérdés kapcsán eszembe jutott.
2016. ápr. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigányokat leszámítva van ilyesmire példa? Amúgy nem, az ilyesmi eléggé taszító. Ha kapcsolat közepén vallaná be, lehet még elnézném, ha már úgy vagyunk... De ha rögtön megtudom akkor lehet kerülném.
2016. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az első pár randin ez szóba kerülne, vagyis nálam nem szokott, hogy ki kivel volt előtte. De ha kiderülne, szerintem össze. Persze elég furcsa, de össze.
2016. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

igazábol a családon belüli szex királyok köreiben volt népszerű..

manapság van egy pár hüe de ezek legaláb nem szülnek xD

2016. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ha ennyire mindegy honnan repülnek be neki, akkor nem én vagyok az esete.. Szóval nem.
2016. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy valahogy kiderülne. :-)

(különben nő vagyok, és csak kíváncsiságból érdekel, az én családom nagyon távol áll ilyen próbálkozásoknak még a gondolatától is, nem tudom, hogy juthat valakinek ilyen az eszébe)

2016. ápr. 8. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy kiderülne... háhh... :) tegyük fel, hogy kiderülne az összes megcsalás, hűtlenség, amire azért jóval nagyobb is az esély, ugyan kikkel lehetne utána szóba állni? Ismerek olyat, aki házibuliban (nagyon valószínű) összegabalyodott az unokatestvérével. Sokan voltunk ott, sokan láttuk, hogy eltűnnek, sokan sejtettük, hogy nem sakkozni vonulnak el, és tudtommal mindketten élik a külön életüket. Pedig nem a kettejük titka, de pár évre rá már a kutya nem foglalkozik vele, elfelejtik és kész. A kérdéses csaj egy autópályás parkolóban akarná megmászni a kérdéses pasit - bizonyára másnap a New York Times a címlapon hozná le. Nem, az soha a büdös életben nem derülne ki!
2016. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, aki eljátszott a gondolattal, mit tenne, döntene, lépne, gondolna ilyen helyzetben, és úgy válaszolt a kérdésre, köszönöm. :-)
2016. ápr. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!