Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha bejön a pasi tesitanárom? Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Egyetemen kötelező tesiznünk, és én heti 3x is bejártam csak miatta, meg amúgy is szeretek sportolni. Szerintem már feltűnt neki, hogy sokszor ott vagyok.

21/N


2016. ápr. 8. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz ilyenekről kislány! Nagyon sok más diák is van, és egy tanár meg nem fog úgy felfigyelni egy kis tanítványára!

Tanár-diák viszonyt tilos, ha jól tudom a tanárt még ki is csaphatják érte!

2016. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
21 évesen azért nem vagyok olyan kicsi.
2016. ápr. 8. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem a korod határozza meg az értelmi szintedet!!


"Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?...stb." Egy érett felnőtt nő nem így viselkedik és gondolkodik, ahogy te, plusz tisztában van azzal, hogy tanár-diák viszony tilos!

2016. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De a történeted alapján az vagy.
2016. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerinted egy érett felnőtt férfi mit akarna egy 21 éves kislánytól? Maximum sexet és ennyi. Semmilyen formában nem tudnál megfelelni neki párkapcsolatban.
2016. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amugy vagjatok h nem csak 50eves tesi tanarok vannak hanem 25-30evesek akikkel szentem siman osszejohetnek:Dnekem is egy 28 eves tesi tanarom van
2016. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az enyém még 26 sincs. Nagyon fiatal.
2016. ápr. 8. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:

#6


De azt azért te is vágod ugye, hogy a tanár-diák viszony még mindig tilos és büntetendő?


Ha már nem vagy a suli diákja, akkor már lehet belőle kapcsolat, addig nem!

2016. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25 vagyok, de nem kezdenék egy 20 éves kiscsajjal. Max sex és semmi több.
2016. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kezdenel egy 20 eves csajjal akkor nem tudom h mi akarhat tolem 15 evesen egy 21 eves csavo?:D
2016. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!