Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elment bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elment bulizni nélkülem hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés

A barátnőm a mai napon elment bulizni a testvérével, először nem is akartam engedni és kedden elmondtam neki hogy nem szeretem ha nélkülem megy. Azt tudni kell hogy ritkán járunk el, sőt ő mondta hogy nem szeret eljárni szórakozóhelyre csak ha vele vagyok. Legutóljára a szallagavatója után voltunk együtt bulizni. Akkor azt mondta csak velem fog elmenni legközelebb is. Én ügye említettem hogy nem szeretem ha nélkülem megy még akkor sem ha a testvérével van (aki fiú), egyszer ezelőtt felhozódott a téma és akkor is elmondtam hogy nekem nem esne jól ha elmenne akkor otthon is maradt (mert tesója nem tudta elvinni, szervezett valakit a helyére) most kedden felhozta a témát én mondtam hogy nem örülök az ötletnek hogy nélkülem megy el akkor azt mondta nem megy. Ma felhozódott a téma mondtam neki ha nagyon szeretne Menjen mert nem vagyok a szülóje nem tilthatom (végülis csak a párja vagyok akit szeret és ad a véleményére), azt hittem észben tartja amit mondtam és nem megy el tudván hogy nekem kicsit sem esik jól. De nem elment én pedig nagyon féltem, tudom nem csal meg tudom tud vigyázni magára és a tesója is figyel rá de mégis egész délután és most este is remeg a gyomrom, a melkasom nyom és olyan mintha kést forgatnának benne, néha elkap egy idegroham olyankor "szép" szavakra gondolok. Hogyan nyugtassam meg magam? Tudom nem lesz baj de nagyon fáj hogy nem érdekelte az hogy nekem ez rosszul esik. Plusz azzal a helyel sem vagyok kibékülve ahova mentek mert jó bulik vannak az tény viszont oda jár a környék csőcselék része is...

Azt tudom meg fogom mondani neki hogy ez fáj és nagyon féltem ha lehet akkor ne menjen újra. Slussz poén rákérdeztem fel sem merült hogy engem is elhívjon azt válaszolta de de most a testvérével akar menni (meg az ő barátai), nem azért lehet hogy azt mondom hogy nem megyek de a tudat megnyugtatott volna hogy nem nélkülem szándékszik elindulni... Nagyon rossz az amit érzek mivel nyugtassam le magam ha szeretnék még az este folyamán aludni?



2016. ápr. 8. 21:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ui.: Nem akarom felhívni mert tényleg bízom benne, ha felhívnám lehet rosszabb is lenne

Ui2.: Én 19 ő 18

2016. ápr. 8. 22:07
 2/15 A kérdező kommentje:
Normális az ha ez at egész engem Ennyire zavar?
2016. ápr. 8. 22:12
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Úristen mekkora beteg fa.sz vagy te kérdező.
2016. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
En no vagyok, elettarsi kapcsolatban. Ha nem hiv el, az nem tetszik nekem se. Erre egy megoldas, h athivod egy lanybaratod kartyazni vagy sakkozni. Termeszetesen ne fekudj le vele. Jo lenne ha keszitenel par kepet magatokrol es kuldd at neki vagy tedd fel facebookra. Lenyeg, h lassa. Ne kerdezd meg, h athivhatod-e a lanybaratod.
2016. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok. Nem kell mondanod, h zavar a bulizasa. De akkor ez se zavarja. Legkozelebb vidd el a lanyt esti setara. Egy buli idotartamara.

Ez olyan, mint a kuzdosportban: ha utnek feled, azonnal tamadj egyidejuleg vissza.

Aterzem a helyzeted. Sajnos ezekre a dolgokra igy a leghatasosabb reagalni.

Ha most nem er ra senki talalkozni veled, akkor menj le egy pubba es csocsozz valakivel peldaul.

2016. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Te betegesen féltékeny vagy. Bízzál már jobban a barátnődben bakker. Ideje felnőni.
2016. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
ui takarodj vissza a tini kategóriába
2016. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát vazze ez van majd elásom magam a kertben, csak tudod van az a fajta viszony amit megbecsül az ember. Lassan másfél éve vagyunk együtt első ilyen eset szerinted mit gondoljon az ember? Nem mellesleg ha tini kategóriába írom akkor is elkezd valaki szapulni mert na az a jó. Most így érzem magam ki írtam valamivel jobb lett de na ez van -.-"
2016. ápr. 9. 00:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
énis lekoptatnalak bocs. mi kozod? nem kontrolalhatod az életét
2016. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igaz ezért is engedtem el mert ha nem engedem akkor szar vagyok és korlátozom. De basszus nekem így nem jó én pl mindig hívom, ha hívnak és ha nem akar inkább nem megyek mert tudom mit érezne, gondolna. Azt gondolom amúgy is ha valaki valakinek a párja az a normális ha együtt élnek át élményeket.
2016. ápr. 9. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!