Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elment bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elment bulizni nélkülem hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés

A barátnőm a mai napon elment bulizni a testvérével, először nem is akartam engedni és kedden elmondtam neki hogy nem szeretem ha nélkülem megy. Azt tudni kell hogy ritkán járunk el, sőt ő mondta hogy nem szeret eljárni szórakozóhelyre csak ha vele vagyok. Legutóljára a szallagavatója után voltunk együtt bulizni. Akkor azt mondta csak velem fog elmenni legközelebb is. Én ügye említettem hogy nem szeretem ha nélkülem megy még akkor sem ha a testvérével van (aki fiú), egyszer ezelőtt felhozódott a téma és akkor is elmondtam hogy nekem nem esne jól ha elmenne akkor otthon is maradt (mert tesója nem tudta elvinni, szervezett valakit a helyére) most kedden felhozta a témát én mondtam hogy nem örülök az ötletnek hogy nélkülem megy el akkor azt mondta nem megy. Ma felhozódott a téma mondtam neki ha nagyon szeretne Menjen mert nem vagyok a szülóje nem tilthatom (végülis csak a párja vagyok akit szeret és ad a véleményére), azt hittem észben tartja amit mondtam és nem megy el tudván hogy nekem kicsit sem esik jól. De nem elment én pedig nagyon féltem, tudom nem csal meg tudom tud vigyázni magára és a tesója is figyel rá de mégis egész délután és most este is remeg a gyomrom, a melkasom nyom és olyan mintha kést forgatnának benne, néha elkap egy idegroham olyankor "szép" szavakra gondolok. Hogyan nyugtassam meg magam? Tudom nem lesz baj de nagyon fáj hogy nem érdekelte az hogy nekem ez rosszul esik. Plusz azzal a helyel sem vagyok kibékülve ahova mentek mert jó bulik vannak az tény viszont oda jár a környék csőcselék része is...

Azt tudom meg fogom mondani neki hogy ez fáj és nagyon féltem ha lehet akkor ne menjen újra. Slussz poén rákérdeztem fel sem merült hogy engem is elhívjon azt válaszolta de de most a testvérével akar menni (meg az ő barátai), nem azért lehet hogy azt mondom hogy nem megyek de a tudat megnyugtatott volna hogy nem nélkülem szándékszik elindulni... Nagyon rossz az amit érzek mivel nyugtassam le magam ha szeretnék még az este folyamán aludni?



2016. ápr. 8. 21:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez van kattant vagyok, de jó biztonságban tudni azt akit szeretek...
2016. ápr. 9. 02:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress valakit, aki jobban tolerálja a kontrollt. Az ellentétek vonzzák egymást elv nem mindig igaz.

Betegesen féltékeny és önző vagy amúgy.

2016. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt gondolom amúgy is ha valaki valakinek a párja az a normális ha együtt élnek át élményeket."


Az a normális ha együtt ÉS külön is van mindenkinek saját programja. Nyilván boldog és jól érzi magát, ha együtt mentek bulizni, de attól még borzasztó frusztráló, ha folyton mellette őrködsz. Most barátnőzni akar, hadd barátnőzzön. Állítólag bízol benne, hogy nem csal meg, akkor meg?

Legközelebb kérd meg, hogyha pl. indul haza, vagy hazaért, akkor dobjon egy sms-t, hogy ne idegeskedj miatta (nem tudom, együtt laktok-e, nyilván attól is függ, hogy mikor jelez). Ez egy tök jogos kérés. Az nem jogos, hogy ha te nem szeretsz bulizni, akkor ő is otthon üljön a kedvedért.

Egyébként, hogy ne idegeskedj feleslegesen, foglald le magad. Olvasás, gépezés, hobbi, stb. Ha nem tudod önállóan elfoglalni magad, amikor nincs ott veled a párod, az már a függőség első jele, ami nem jó.

2016. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazából azon akadtam ki hogy tudom hová megy, tudom kivel mit csinál mégis idegesít hogy nem szólhattam a dolgok menetébe bele. Nem akarom kontrollálni elmondtam neki higy én szarul éreztem magam míg ő szórakozott, sajnos tudom magamról hogy nagyon féltékeny vagyok nincs okom de nem is ő az akiben nem bízom hanem azokban akik ugyan ott vannak ittak s gyakran nem képesek felfogni a helyzetet. Ezt mind elmondtam neki szerintem megsértődött viszont nem akarom bántani hiszen fontos számomra, bár egész nap távolságtartó vagy ha bújt akkor nagyon szélsóségek között mozgott ő is és ma én is hiszen a mostani pillanatig az utóbbi 38órában jó ha 1 órát pihentem azt sem mélyen. Holnap rendbe rakok minden hisz tudom én vagyok a hibás de valamiért először a bulifotó is rossz érzést váltott ki bennem. Rájöttem irigy is vagyok de mindent átgondoltam és holnap tiszta lappal megbeszéljük.
2016. ápr. 9. 22:40
 15/15 A kérdező kommentje:
Szégyenlem magam amiért itt vergődtem gyk-n, de azért szégyenlem magam a legjobban mert irigye voltam a számonra legfontosabb ember boldogságának...
2016. ápr. 9. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!