Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszunk egymasnak, a tel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszunk egymasnak, a tel. Szam elveszett de tudom hol talalom meg. Kirandulni jonne velem vki a francia rivierara es aki tud franciaul is?

Figyelt kérdés
az oda vagy visszautat fizetem :)

2016. ápr. 9. 00:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
csaj vagyok
2016. ápr. 9. 00:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Fú te rendesen szét vagy csapva de jön majd holnap az a fránya másnap :D
2016. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hahahaa nah hagyjál nem ertesz a szerelemhez
2016. ápr. 9. 00:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor lenne az út? :D Becs szó megtanulok addigra franciául, ma cheri!
2016. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
C'est okaaaay! Haha, non merci, ma amie.
2016. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hahha jolvan. amugy en komolyan gondoltam de inkabb csajjal mennek azt elfelejtettem leirni. De ugylatszik hulyesseg, mert senkit nem erdekel :)

akkor majd megyek egyedul 1 hosszabb hetvegere, csak az nem 1kicsit ciki..? csakis jobb lenne vki..

kb 2-3 vagy 4 het mulva mennék

2016. ápr. 9. 01:39
 7/12 A kérdező kommentje:
a fennebbi valaszoloknak javitok: mon cheri és mon amie svp. :))))
2016. ápr. 9. 01:41
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Akkor csak hogy írjunk helyesen franciául : ma chérie (ha nönek mondják) és mon amie (szintén ha nö a barát).

Hát azért én így a semmire nem mennék ki. 9 éve élek Franciaországban, azalatt kiismertem öket (a férjem is francia), nagy kamugépek tudnak lenni, de ha egy nö fut utánuk azt soha az életben nem fogják komoylan venni...

2016. ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az időpontból látom, hogy éjjel is megvolt a troll-műszak.
2016. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem franciarol van szo , azokat enis ismerem. Mas nemzetisegu ..
2016. ápr. 10. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!