Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat azért, mert soha nem visz el nyaralni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyravágyó, nem külföldi luxus utazásra gondolok, nekem jó lenne az is, ha csak a lakóhelyünktől kb. 100 km-re mennénk el valahová. Kis változatosság, itt a nyár, a jó idő, mindenki nyaral, kirándul de az én párom nem visz el sehová, mert hogy sok a munka (magának dolgozik nem munkahelyen). Ha 30 km-re is megyünk valahová azért is napokig kell könyörögnöm. Elegem van, azt érzem nem számítok. Sokat kérek?
2015. júl. 14. 09:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
26%
Brühüm, brühüm. Igazad van. Most jó? Bet*jok, komolyan.
2015. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%
Menj a barátnőiddel, ilyen egyszerű :-)
2015. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
55%

1) Akkor menj el mással. Neked is meg lesz az örömöd, és ő is dolgozhat. Talán még kedvet is kap, ő is, és legközelebb ő visz.

2) Segíts neki a melóban és akkor több időtök lesz.


Egyébként kevés az infó. Lehet, hogy azért dolgozik állandóan, hogy meg tudjatok élni.

2015. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom felnőtt nő vagy mehetsz nélküle is, ha ő annyit dolgozik.
2015. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
37%

Egy jó kapcsolat alapja, hogy megtudjátok beszélni a dolgokat...értelmesen, mint két felnőtt ember.


Könyörögnöd kell, hogy elvigyen...már ezt se értem amúgy. Mint egy gyerek. Eltartott vagy?

2015. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ezért nem hagynám el. Megoldanám a nyaralást mással.
2015. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
21%

Bocs... de szerintem eszméletlen elkényesztetett és igenis nagyravágyó lehetsz, ha meg fordul ilyen a fejedben, hogy ezért elhagyd a párod !!!

Szerintem jobban is jár a barátod, ha elhagyod, legalább megszabadul egy hisztigéptől !!!


És ez rohadtul igaz, hogy a mai lányok jelentős százaléka csak a pénzre hajt !!!

2015. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem külföldi útra vágyom és nem barátnőkkel akarok menni kirándulni hanem vele!
2015. júl. 14. 09:36
 9/46 anonim ***** válasza:
30%

8: De miért nem visz, miért kell mindig dolgozni? Nem mindegy!

Kell a pénz, különben gondok lennének?

Vagy csak nem szeret eljárni sehova sem?

Mindig ilyen volt?

Te nem tudsz neki segíteni, hogy jobban haladjon a munkával és több szabadidő legyen?

2015. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
13%
Nem. A férjem agorafobias panikbeteg, úgyhogy már az is nagy dolog, ha az elelmiszeboltba el jön velem. Nem azon múlik a kapcsolat, hogy utazunk e, vagy sem. Ha nálad azon, akkor inkább szakitsatok
2015. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!