Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a barátnőmmel, hogy nem szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés
Ennek az az oka, hogy állandóan a családi életi és egyéb dolgait meséli nekem amitől már kicsit én is kedvetlen lettem. Szívesen meghallgattam eddig de már nem bírom. Azért nem mert nem tesz semmit sem az élete és szülei ellen. Ezek miatt már udvarolni is alig van kedvem menni plusz a szexet sem kívánom vele
2016. ápr. 9. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2016. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Talán ezt vele kellene megbeszélned, az lenne a fair dolog, minthogy itt boncolgatod, h milyen kifogással állj elé.

Amúgy meg szerintem szerelmes sem vagy! Nem értem, h ha valaki a másikban bízik olyannyira, h kibeszéli magából a bánatát, az miért befolyásolja ilyen szinten a kapcsolatát. Elméletileg ti azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást. Ide pedig az is beletartozik, h segítsetek egymáson nemcsak a kufircolás!

2016. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondd meg neki, hogy nőjjön fel és próbálja mellőzni a családja témáit. Sajnos a túlzottan posszeszív szülők rángatják így a gyerekeiket.
2016. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Azt közöld vele,hogy szakítasz, nem azt, hogy nem fekszel le vele.

Ne bántsd azzal a mondattal, inkább vess véget a kapcsolatnak, és hagyd,hogy olyan fiút találjon,aki megbecsüli és a bajban is mellette áll,mert te nem vagy az.

Mégis mit gondoltál, az ember lánya legyen mindig vidám, probléma és gond mentes, ne beszéljen csak a szép napsugárról, hogy megdugd?

Neked nem barátnő kell, inkább menj keress valami szex-kapcsolatot és ott majd kefélhetsz anélkül, hogy az a családi problémáit is közölné veled.

Egy pár azért van együtt, mert szeretik egymást és kölcsönösen segítenek a másiknak, mindent megbeszélnek, egyszóval lelkitársak. Ha te nem vonzódsz hozzá azért mert problémái vannak-amiről lehet nem is ő tehet- akkor egyáltalán nem szereted őt.

Én is zűrös családban élek, anyámmal eléggé hullámvölgyes a viszonyom, és sokszor ki is vagyok bukva, de a barátom ilyenkor mindig megnyutat és elfeledteti velem ezeket a gondokat. Ő egy igazi úriember, veled ellentétben!

2016. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt ugyanígy elmondod neki, és utána szakítasz vele, ha nincs változás, ha nem akar változtatni.
2016. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki, hogy rájöttél, hogy meleg vagy. :)

Viccet félretéve, mondd meg neki, hogy nem bírod mindig a problémáid hallgatni, nem akarod őket a válladra venni, és lehúz az állandó panaszkodásával. Ha nem tud változtatni, hagyd a fenébe, ha nem érzed jól magad vele.

2016. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!