Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lefeküdni a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni a legjobb barátnőmmel aki biszex. Szerintetek ez gond? 19L

Figyelt kérdés
Még soha nem volt nemi élményem lánnyal, csók sem... De nagyon vágyom rá hogy kipróbáljam egyszer, s a legjobb barátnőm (akivel hosszú évek óta nagyon jó a kapcsolatom) azt mondta hogy hogy ebben nincsen semmi rossz és bármikor számíthatok rá, ő segíteni fog megadni az első ilyen szexuális élményeim ha szeretném. És igen, úgy érzem hogy nagyon kíváncsi vagyok. :) Tisztáztuk hogy ezt csak mint barátok csináljuk, semmiféli szerelmi kötődést nem mutatunk a másik iránt. Szerintem nagyon izgalmas dolog a lány-lánnyal szex és ráadásul szépnek is tartom a barátnőm! Szerintetek gond lenne ebbe belemenni?
2011. márc. 20. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Hátha vágysz rá és nem ,csak ilyen divatos kiváncsiság akkor csináld,de ha ,csak hecből akarod,akkor még megbánhatod!!
2011. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ebben semmi rossz sincs. Csak te is biszex vagy nagy valószínűséggel.
2011. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
hm.. egy próbát megér de lehet nem a legjobb bnőddel kellene én is biszex vagyok és a legjobb bnőmmel nem tudnám csinálni én biztos feszült lennék.
2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom, biztos vagy benne, hogy nem bánnád meg? Azért mégiscsak a legjobb barátnőd, nem gondolod, hogy utána kissé.. furcsa lenne minden? Lehet, hogy most jó ötletnek tűnik, de szerintem azért gondold át, barátokkal szexelni nem a legbölcsebb dolog, szerintem ez el is ronthat egy barátságot.. ha kiakarod próbálni lányokkal, nem a barátnődnek kéne lennie a kiszemeltnek..
2011. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mus musculus ***** válasza:
46%
Szerintem sem barátnővel kéne, gondold át. Én biztos nem tudnák ugyanúgy nézni rá.
2011. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
63%
Én is biszex vagyok, de a legjobb barátnőmmel sosem csinálnám...
2012. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki, bajod nem lesz belőle....
2012. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér: ha élvezed, akkor úgy is jó, ha meg nem, akkor egy életre letudtad!
2015. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem gond! Én is szívesen lefeküdnék mindkettőtökkel! :-)
2015. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vele, akkor mással, de úgyis kielégíted a kíváncsiságodat.

Akkor meg inkább egy megbízható lány-nyal.

2015. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!