Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a baráti kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a baráti kapcsolatba, hogy a fiú a lány vállán aludjon a buszon mikor egymás mellett utaznak?

Figyelt kérdés
plusz kézfogás..
2016. ápr. 10. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Beleférni belefér, de miért tennének ilyet, ha nem összejönni akarnának? Esetleg részegek lehetnek, vagy fogadásból. Több ötletem nincs.
2016. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretetből ?
2016. ápr. 10. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már egyértelmű vonzódás.
2016. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, vonzódás, de simán belefér.

Ez nem megcsalás, még csak gondolati szinten sem.

Van egy lány barátom, akit simán megpuszilok, ölelgetek. Van egy kicsi szexuális felhangja, de tényleg nem erről szól. Egyszerűn srác vagyok, ő meg lány.


A buszon utazós barátok esete is lehet ugyanez, mert ahogy minden kapcsolat egyedi, úgy minden barátságba más fér bele.

Olvastam olyanról, hogy gyerekkori barátok, fiú és lány, akik ölelkezve beszélgetnek és még csókolózgatnak is. Egy külső szemlélőnek ez lehet, hogy furcsán hat, de ha az ő barátságuk ilyenné alakult, akkor ezt az ő partnereiknek magukban kell lerendezni, elfogadni.

A féltékenység rossz tanácsadó, az egyszer biztos.

2016. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem...Nagyon nem...
2016. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az fér bele, ami nekik belefér.
2016. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát az alvás még csak-csak, de kézfogás abszolút nem
2016. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!