Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bathmate pumpa menynire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bathmate pumpa menynire káros? VAgy egyáltalán van e ilyen hatása? Igaz hogy ha ezt használom öreg koromra már nem áll fel meg semmi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. ennyivel tudok segíteni
2010. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hogy vagy vele, de én inkább a nőkre esküszöm. Némelyiktől nagyon tud állni.

GOOGLE!!!

2010. ápr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a bathmate pumpa?
2010. ápr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan használod nem volna szabad károsnak lennie.

Tehát gyorsan elfelejtjük a "beülünk a fürdőbe 10centis farokkal, és félóra múlva 30assal lépünk ki", hónapok alatt ideális esetben is pár centi érhető el, tipikusan az alaphelyzetben kis méretűeknél jelentősebb, a nagyobbnál jelentékenyebb a javulás. A használat során ügyelünk arra hogy nem keltünk hatalmas vákuumot mert az szövet/ér szakadással járhat melynek következményeit fölösleges ecsetelnem, és igazság szerint fölösleges parázni attól hogy kicsi, mert ha túl nagy lesz akkor az van hogy nem nyomhatod tövig, és az lesz baj, akkor majd meg levágnál belőle... :D

A vákuum hatására egyébként az történik, hogy amennyire önerőből feltudod állítani, a bathmate még rásegít, de mondom óvatosan főleg az elején, mert mivel vízzel működik, 750szerese is lehet a hatás a levegős megoldásokhoz képest...

Ezektől függetlenül nyugodtan beruházhatsz egybe főleg mikor 50% akcióban adják, nekem is van egy, párhónapig célzottan növelésre használtam, aztán áttértem vele amolyan masztizós megoldásra: ebben az esetben a cucc alighanem egy igazi hüvelyként működik azáltal hogy megfelelő méretűre szabott vastag zoknit vagy zoknikat használok mandzsettaként, ügyelve arra hogy a szövet nemér az érzékeny makkhoz. Az élvezeti faktor meg is duplázódik megfelelő gyakorlattal, a közösülés szimulálásával, (fantáziálók előnyben :D) aztán amikor jön az anyag a vákuum pontos vezérlésével olyan orgazmus érhető el, mely más módszerekkel elérhetetlenek. 10év masztizás van mögöttem és ettől jobbat nem tudok mondani, pedig volt már egykét módszer :D

2010. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó kommentelő. milyen eredményt értél el a használatától?
2014. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!