Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő az életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő az életedben, akiről lemondtál, pedig lehetett volna több, aki néha hiányzik? Akire sokat gondolsz?

Figyelt kérdés

Tervezed, hogy egyszer felkeresed?

Csak, hogy meg tudd mi van vele.


2016. ápr. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan nő aki lemondott rólam pedig lehetett volna sokkal több is köztünk. Én folytatni akartam, próbáltam rábeszélni, de ő menni akart. Szeretett még, de mégis elengedett. Soha többé nem keresem fel, majd keres, ha akar.
2016. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan nő, de nem fogom felkeresni. Oka volt, hogy mondtam le róla.
2016. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen nő, de már nem keresném fel.
2016. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem férfi volt ilyen... Rosszkor ismerkedtünk meg, mert akkor boldog párkapcsolatban élt, es meg el most is. De mivel tisztelem benne, hogy ilyen hűséges soha nem fogom felkeresni, pedig azóta nem éreztem magam senkivel ilyen jól és állítása szerint ő sem. Nem történt semmi köztünk csak rengeteget beszélgettünk és megvolt köztünk a kémia, és meg is értettük egymást. Ezt örökre sajnálni fogom de kedvelem es tisztelem annyira, hogy nem fogom keresni.
2016. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En no vagyok de volt egysrac akivel ugy ereztem meg van a kemia de volt amikor elmreztette velem h kedvel es tobb is lehetne de neha annyira kozombos volt es erdektelen h kb sirva rohantam volna el.igazabol ez nem mukodhetett volna egy bizonyos szemely miatt akivel joban van es nem probalkoztunk tovabb vagyis reszemrol probaltam lezarni bar neha sikertelenul de en nem szoktam keresni de mindig hianyozni fog:)
2016. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz a következő..."a" mondat vége, itt egy .

Van, néha eszembe jut.

Nem fogom keresni, mert jól megvan a jelenlegi pasijával... gondolom. Nini megint egy . Ez már legalább a harmadik, sőt a negyedik, hát ez valami varázslatos. Ez meg már az ötödik. Az előtte levő meg a hatodik

És így tovább és így tovább. (Hetedik) Az jó film! Brad Pitt és Morgan Freeman játszik benne!

A válasz pedig a következő: Nincs hozzá közöm, mint ahogy neki sincs hozzám. "Én nem állok senki oldalán, mivel az entek oldalán sem áll senki! Bórum burárum!"

Köszönöm a figyelmet és a türelmet a totális agymenésemhez!

Na bakker egy felkiáltójel! Most már kettő! Három! Négy! És így tovább és így tovább. Most megint egy. VÉGE

2016. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Persze...Nagyon sok olyan hölgyet ismertem egykoron,akikröl ilyen-olyan okokbol le kellett mondanom...Gondolni mondjuk szoktam rájuk,de a személyes találkozókat nagyon kerülöm...Mert nem szeretnék nekik még tudat alatt sem egy "új esélyt adni" esetleg...Mert nincs szükségem arra,hogy esetleg "bekavarjanak" a mostani,jól bejáratott,és jól bevált életembe...
2016. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!